Referencje klientówInter Cars.

Poznałem kilka firm szkoleniowych i to, co mogę powiedzieć o tej to to, że była najlepsza, co oznacza: dobry przekaz wiedzy, uświadomienie obszarów do poprawy, merytoryka, zaplanowane działania, pewność tego co mówi prowadzący, profesjonalizm. Polecam wszystkim i mam nadzieję, że będziecie tak samo zadowoleni jak ja.
Bartosz
Menedżer Regionu Sprzedaży
InterCars

Inter Cars

ORLEN Gaz

Szkolenie przygotowane profesjonalnie (po wcześniejszym zbadaniu potrzeb). Dopasowana ilość narzędzi poznanych na szkoleniu – optymalnie. Szkolenia przeprowadzone w sposób zachęcający wszystkich do wysokiego zaangażowania.
W „przerywnikach” były również gry, które dawały do myślenia.
Marek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Orlen Gaz Sp. z o.o.

Perfekcyjny sposób prowadzenia Akademii Menadżera przez pana Jerzego Krupę. Udział mojej osoby i mobilizacje 100%.
Krzysztof
Kierownik TGP
Orlen Gaz Sp. zo.o.

Program mający odniesienie do praktycznych przykładów z codziennych zadań menadżera.
Mariusz
Orlen Gaz Sp. zo.o.

Szkolenie przygotowane były w sposób przejrzysty, klarowny. Duża ilość ćwiczeń praktycznych przekładających się na realną możliwość wykorzystania pomocnych technik w pracy zawodowej w tym w roli menadżerskiej. Trenerzy posiadają głęboką wiedzę i umiejętności przekazywania jej w sposób trafiający do odbiorcy.
Aneta
Kierownik Działu ds. Zakupów i Administracji
Orlen Gaz Sp. z o.o.

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia ze szczególnym zwróceniem uwagi na potrzeby kadry menadżerskiej! Przedstawione rozwiązania okazują się praktyczne w codziennym stosowaniu i przynoszą wymierne efekty w poprawieniu współpracy wewnętrznej firmy.
Marek
P.O. Kierownika Działu ds. Inwestycji i Utrzymania Ruchu
Orlen Gaz Sp. z o.o.

Jerzy Krupa: duży profesjonalizm, „czucie grupy”. Naprawdę warto było uczestniczyć w Akademii.
Artur
Kierownik Działu ds. Zabezpieczenia i Ochrony Mienia
Orlen Gaz Sp. z o.o.

ORLEN Gaz

DB Schenker

Miałam przyjemność współpracować z Krzysztofem Filarskim i Mariuszem Siechowiczem przez ponad rok w ramach projektu: Superwizja coachów w DB SCHENKER.
Poza wiedzą teoretyczną, poznaniem technik oraz narzędzi coachingu i zarządzania, nasze sesje zawierały również to co dla mnie jest najważniejsze: praktykę. Wiele ćwiczeń, symulacji coachingów oraz rozmów z pracownikami pozwoliło mi na sprawniejsze wejście w świat coacha. Dzięki naszym spotkaniom, które były w pełni dopasowane do moich potrzeb i osobowości, poznałam swoje mocne strony oraz obszary do doskonalenia, a także otrzymałam wiele cennych wskazówek, które pomagają mi w codziennej pracy. Każda sesja była dla mnie inspiracją do dalszych działań i rozwoju.
Aneta
Centrum Obsługi Klienta
DB SCHENKER
Contact Centre's Supervisor

DB Schenker

Polpharma

Współpracowałam z Krzysztofem i Mariuszem przy okazji szkolenia „Rozmowy oceniające”, organizowanego dla liderów produkcyjnych
w ZF Polpharma S.A. Już na wstępnym etapie omawiania szczegółowej tematyki szkolenia, zaimponowali mi swoim zaangażowaniem, dociekliwością i profesjonalizmem. Od początku zgłębiali wewnętrzną specyfikę pracy w zakładzie po to, by jak najlepiej przygotować materiał dla grupy docelowej.
Niezwykle pomocna okazała się ankieta oczekiwań uczestników szkolenia oraz dyskusje, które toczyliśmy, aby przygotować jak najbardziej adekwatne ćwiczenia na warsztaty.
Trenerzy są wyjątkowo otwarci, stwarzają bardzo przyjazną atmosferę podczas szkolenia, nawiązują świetny kontakt z uczestnikami i aktywizują osoby słabiej zaangażowane. Choć obaj mają nieco inny styl pracy (kipiący energią Krzysztof i anielsko spokojny Mariusz 🙂 ) to świetnie się uzupełniają. Fakt, że pracują we dwójkę pomaga zwiększyć efektywność szkolenia; zwłaszcza wtedy, gdy trzeba udzielać wskazówek wielu ćwiczącym parom.
Polecam firmę Westhill – dostosowują zakres szkolenia szczegółowo do potrzeb klienta, pracują profesjonalnie, konkretnie, a przy okazji z wielkim zaangażowaniem.
Małgorzata
Kierownik ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich
Polpharma S.A.

Polpharma

Olsen

Przyjazna atmosfera; dynamiczne, gry - zabawy = wnioski. Przerwy we właściwym momencie. Konkretnie przekazana wiedza i bardzo sympatyczna prowadząca.
Weronika i Hanna
Sprzedawcy
Olsen Fashion Sp. z o.o.

Olsen

Europejski Fundusz Leasingowy

Ciekawe szkolenie. Profesjonalne przygotowanie prowadzących oraz zastosowanie wiele przykładów z życia wziętych. Prowadzący chętnie odpowiadają na zadane pytania, wykazują inicjatywę i nie unikają niewygodnych zagadnień.
Przemysław
Doradca Finansowy
Europejski Fundusz Leasingowy SA

EFL

POLOMarket

Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane po względem tematów. Prowadzący szkolenia bardzo dobrze zrealizowali tematy szkolenia. Na szczególne wyróżnienie oceniam prowadzących Krzysztof Filarski i Jerzy Krupa.
Grzegorz
Kier. Zmiany załadunek
POLOmarket Sp. z o. o.

POLOMarket

Muzeum Łazienki Królewskie

Szkolenie uważam za bardzo udane. Wiele rzeczy przekazanych w fajny, spójny sposób. Poruszono bardzo dużo rzeczy od witania gości,
pracy z odwiedzającymi, postawy proaktywnej po lepszą komunikację z ludźmi. Podobało mi się połączenie takiej teorii, praktyki związanej z komunikacją międzyludzką z zabawą, grami, które także miały przełożenie na naszą sytuację pracownik muzeum – odwiedzający muzeum.
Naprawdę wielki plus za zaangażowanie, dobry kontakt, świetne przygotowanie i super przekazanie informacji przez prowadzącego Krzysztofa Filarskiego. Oby tak dalej! Powodzenia!
Milena
Opiekun Ekspozycji i Publiczności
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

Muzeum Łazienki Królewskie

Chesapeake

Sześć dniu wysiłku umysłowego w celu zbudowania Menedżera tych czasów. Szkolenie na miarę Europy i świata, które przekazuje pokaźną skrzyneczkę narzędziową do budowania lepszej firmy.
Magda
Chesapeake Company
Kierownik Działu Obsługi Klienta

Chesapeake

Kimball Electronics

Szkolenie prowadzone w bardzo ciekawy i dynamiczny sposób. Interakcja z uczestnikami pozwoliła w praktyce poznać „tajniki” szkolenia. Bardzo dziękuję!
Tomasz
Specjalista ds. Zakupów
Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.

Kimball

Deutsche Bank

Moje doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi klienta w obszarze finansów i bankowości rozpoczęło się od 2000 roku. Kontakt z Mariuszem Siechowiczem i Krzysztofem Filarskim rozpoczął się podczas procesu wdrażania Standardów Obsługi Klienta w Deutsche Bank w 04.2008. Byłem jednym z członków zespołu projektowego ze strony Banku.
Już na tym etapie współpracy dało się odczuć pełen profesjonalizm dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie podejmowanej tematyki.
Następnym etapem współpracy z Krzysztofem i Mariuszem było uczestniczenie w zorganizowanej przez Nich sesji Development Center, której celem było wyłonienie osób z predyspozycjami na trenera i coacha. Sesja trwała cały dzień i polegała na wykonywaniu różnych zadań i ćwiczeń, poprzez które byliśmy oceniani. Została ona zakończona testami psychologicznymi. Wyniki zostały podsumowane poprzez omówienie ich z każdym z osobna oraz przekazanie w formie indywidualnego raportu. Osoby które uzyskały odpowiednią ilość punktów uczestniczyły w trzydniowym szkoleniu z Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i trzydniowym szkoleniu z Doskonalenia Umiejętności Coacha.
Obydwa te szkolenia były prowadzone w bardzo aktywny sposób. Wszystkie teoretyczne stwierdzenia były przekładane na praktykę poprzez ćwiczenia, czy też odgrywane scenki.
Tak jedno jak i drugie szkolenie zakończyło się egzaminem, który polegał na praktycznym sprawdzeniu nabytych przez nas umiejętności. W przypadku szkolenia dotyczącego umiejętności trenerskich zadaniem egzaminacyjnym było przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia na wybrany przez siebie temat przed nieznanym nam audytorium (osoby te były zaproszone przez prowadzących).
Co do egzaminu ze szkolenia umiejętności coacha prowadzący ponownie rzucili nas na głęboką wodę. Każdy z uczestników miał za zadanie przeprowadzić rozmowę coachingową z osobą, która była specjalnie dedykowana dla Niego.

Styl w jakim były prowadzone te szkolenia nie tylko pozwolił mi na zapoznanie się z nową wiedzą, ale również pokazał jasno jak używać jej w codziennej pracy, jak i życiu prywatnym.
Krzysztof i Mariusz prowadząc szkolenia razem sprawiają że jest ono bardzo dynamiczne i poukładane, a zarazem pozwalają na praktyczne zobrazowanie podejmowanych tematów.

Krzysztof
Menedżer ds. obsługi Klienta
Deutsche Bank PBC S.A.

Deutsche Bank

Farmacol

W przeszłości miałam przyjemność brać udział w cyklu kilkudniowych szkoleń prowadzonych przez Mariusza i Krzysztofa - takich jak" Obsługa klienta przez telefon" oraz "Obsługa klientów strategicznych".
Otwartość, dokładność i profesjonalizm - to cechy na które zwróciłam uwagę. Dały mi możliwość świeżego spojrzenia na takie aspekty jak rozszerzenie współpracy z klientem strategicznym, rozwijanie pozytywnych relacji poprzez wzmacnianie relacji z klientem i wspólne przedsięwzięcia.Nowe spojrzenie na klienta, to już nie "nasz pan" lecz nasz partner - PARTNER W INTERESACH 🙂
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika szkolenia, przekładaniu teorii na praktykę - zabawy, ćwiczenia, prezentacje pogłębiałam swoją wiedzę przy cyt. "ustalaniu listy priorytetów i zastosowaniu wobec nich odpowiednich strategii".
Duża otwartość trenerów na poznanie naszej pracy, starannie przygotowane i przedstawiane przez nich scenki pomagały zrozumieć na czym polega budowanie partnerskich relacji z klientem i zaufanie klienta.
Ważnym punktem szkoleń było umacnianie naszej świadomości na to jaki mamy wpływ na wizerunek - NASZEJ FIRMY 🙂
Osobiście polecam wszystkim zainteresowanym udział w szkoleniach prowadzonych przez Mariusza i Krzyśka .Bardzo chętnie będę brała w nich udział w przyszłości.

Karina
Specjalista ds. sprzedaży
Farmacol S.A.

Farmacol S.A.

PGNiG

Dobrze przygotowane, profesjonalne i ciekawe szkolenie. Aktualna wiedza o zarządzaniu dla menedżerów.
Wiesław
PGNiG SA
Kierownik Biura Kontrolingu

PGNiG

Teatr Polonia

Szkolenie podsumowało, uporządkowało nasze indywidualne przemyślenia, intuicyjnie i praktycznie zdobytą wiedzę na temat postępowania wobec widzów. Wskazało w którym kierunku należy iść. Ale nie tak wspólnie – każdemu z nas indywidualnie.

Mirosław
Kasjer
Teatr Polonia

Teatr Polonia

Meritum Bank

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Bardzo duże zaangażowanie prowadzących.
Renata
RKS
Meritum Bank S.A.

Szkolenie pełne różnorodnych rozwiązań, ćwiczeń. Umożliwiło uświadomienie sobie rutyn w jakie popadamy. Umożliwiło zobaczenie siebie oczami innych. Bogatsza o dużą ilość informacji zwrotnej.
Patrycja
Kierownik ds. Wsparcie Sprzedaży
Meritum Bank S.A.

Meritum Bank

BGŻ BNP Paribas

Anna Jankowska
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod kątem organizacyjnym oraz merytorycznym. Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, zachęcający do aktywnego wyrażania opinii i doświadczeń. Pomocne materiały szkoleniowe. Wiadomości przekazane na szkoleniu będą przydatne w codziennej pracy.

Joanna Wiatr
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Warsztat dla doradców oparty na podróży Klienta – poprzez różne momenty współpracy z bankiem. Przypominające o ważnych zasadach współpracy, filarach – na których opiera się współpraca. Szkolenie angażowało wszystkich uczestników i umożliwiało dzielenie się doświadczeniami. Dziękuję.

Hanna Rogozińska
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Cenny drogowskaz do codziennej pracy i nie tylko. Sprawnie i przyjemnie prowadzone.

Izabela Malinowska
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Urozmaicony program szkolenia. Ciekawie przekazane informacje. Przemyślanie poprowadzony tryb szkolenia. Dobrze zorganizowane.

Iwona Skorupka
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Szkolenie zawierało bardzo dużo oczywistych elementów, które w codziennej pracy powinny być wykorzystywane. Dzięki tym warsztatom utrwaliłam wiedzę i przypomniałam sobie o nich, bo przecież ćwiczenie i ciągłe powtarzanie czyni mistrza.

Iwona Radomska
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Bardzo interesujące szkolenie. Pozwoli mi złapać dystans do wielu problemów. Odświeżyło mi wiele informacji i pomoże wyjść z ram do których się przyzwyczaiłam – czyli rutyny. Klasyfikacja Klienta na pewno wpłynie na lepszą jakość mojej pracy. Dziękuję, było super.

Dominik Ciuchnicki
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Szkolenie zorganizowane w sposób dynamiczny. Bardzo wartościowe, obfitujące w wymianę doświadczeń. Praca w grupach.

Monika Dabrowska
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Pozytywna, Iza jest bardzo dobrze przygotowanym trenerem, pełnym energii. W przystępny sposób przekazywała wiedzę.

Waldemar Borowiecki
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Szkolenie prowadzone profesjonalnie. Przydatny materiał omówiony w teorii i praktyce. Odświeżenie pewnych zagadnień. Pomocne w codziennej pracy.

Agnieszka Łada
BGŻ BNP Paribas
Doradca Klienta Premium
Jedno z najlepszych szkoleń w jakim uczestniczyłam. Precyzyjna, sympatyczna prowadząca – w jasny i przystępny sposób przekazany materiał szkoleniowy. Bardzo pomocne w mojej pracy – polecam.

BGŻ BNP Paribas