Saint-Gobain

Miło nam poinformować, ze jeden z naszych kolejnych nasz projektów, to działania dla menedżerów Grupy Saint-Gobain w Polsce. Program, zaprojektowany przez Karolinę Olszaniecką, Koordynatorkę szkoleń i Projektantkę procesów rozwojowych w Saint-Gobain, ma na celu rozwój kompetencji menedżerskich w zgodzie z Postawami i Pryncypiami Grupy.

Całość działań w programie została objęta naszą platformą grywalizacyjną GameHill 🙂

Saint Gobain

Miło nam poinformować, ze jeden z naszych kolejnych nasz...


Westhill Consulting zrealizował dla firmy KROSS S.A. projekt Train the Trainers. Program zawierał warsztaty menedżerskie, badania TalentReflect oraz indywidualne sesje coachingowe i miał na cel wspieranie menedżerów w promowaniu wartości w firmie.

Train the Trainers

Westhill Consulting zrealizował dla firmy KROSS S.A....


Dzięki wystawionym przez nas aukcjom w 26 finale WOŚP Westhill zebrał aż 740 zł!

 

 

Westhill w 26 finale WOŚP!


W tym roku po raz kolejny Westhill Consulting wspiera WOŚP!

Zapraszamy do licytacji 3 książek “Storytelling”, autorstwa Krzysztofa Filarskiego. Oprócz autografu autora, mamy także autograf Rafała Sonika – bohatera wielu przygód w biznesie i na drogach Dakaru. Na aukcji znajdziecie także szkolenie ze  STORYTELLINGU + książka!

Dobro powraca!

 

http://aukcje.wosp.org.pl/ksiazka-storytelling-z-autografem-rafala-sonika-i5841247
http://aukcje.wosp.org.pl/ksiazka-storytelling-z-autografem-rafala-sonika-i5841328
http://aukcje.wosp.org.pl/ksiazka-storytelling-z-autografem-rafala-sonika-i5841364
http://aukcje.wosp.org.pl/szkolenie-storytelling-inspiracyjny-i-ksiazka-i5839660

Westhill wspiera WOŚP!


Jak przygotować grupę pracowników do nowej roli Liderów Sportu Decathlon? Odpowiedzią jest zgrywalizowana platforma rozwojowa.
Połączenie cyklu nowoczesnych zadań on-line z serią wyzwań off-line – na terenie sklepu. Fabuła – koresponduje z misją Decathlon Polska – uczynić sport dostępnym dla wszystkich. Elitarny projekt wykorzystuje motywatory sportowców – podkreślamy indywidualne osiągnięcia, ale też jednoczymy uczestników wokół wspólnego celu charytatywnego.

Nowa zgrywalizowana platforma rozwojowa!


Do projektu zaprosiliśmy wszystkich pracowników GK GPW na różnych stanowiskach i stażu. Osiągnęliśmy zaangażowanie na poziomie 50%, w tym również Członków Zarządu. Wdrożylismy krótką ale bardzo intensywną grywalizację opartą o fabułę zimowej podróży w świąteczne Alpy austriackie.

Ruszamy w Podróż Inspiracji!


Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym Mariusz Siechowicz, Partner Zarządzający Westhill, odpowiada na pytanie “Jak usłyszeć Klienta?”.

Po konferencji Next Generation Consumer Care – “Jak usłyszeć Klienta?”


Chcesz wspierać zaangażowanie pracowników i szukasz nowych pomysłów? W firmie działają już benefity? I co teraz? Może warto pomyśleć o grywalizacji?

W najnowszym numerze “Personel i Zarządzanie” możecie przeczytać nasz artykuł, z którego dowiecie się, dlaczego warto i jak to zrobić.

Zapraszamy 🙂

Westhill w najnowszym numerze “Personel i Zarządzanie” – Jak zmotywować pracowników i wspierać zaangażowanie?


Westhill Consulting poszukuje człowieka z sercem i charakterem
na stanowisko:

PHP DEVELOPER 

 

Mamy na pokładzie już dużo talentów i teraz poszukujemy kolejnego.
Czy chcesz być jednym z nich?

Brzmi interesująco? Jeśli tak, aplikuj na adres

[email protected]

Rekrutujemy! PHP Developer


Najnowsza grywalizacja on-line dla Lagardere Travel Retail (między innymi marki RELAY, INMEDIO, ONE-MINUTE) to podróż po Europie, fabuła przygodowa i szpiegowska! A dla Klienta cel biznesowy: utrzymać i rozwijać młodych pracowników sieci sprzedaży. Projekt będzie trwał 7 miesięcy i skierowany jest do grupy kilkuset ajentów i kilku tysięcy pracowników sklepów.

Ruszamy w podróż z Lagardere!


Zapraszamy do obejrzenia wykładu Krzysztofa Filarskiego oraz Pani Justyny Wlazło z firmy Mostostal – o naszym wspólnym projekcie Akademia Rozwoju Mostostal.

Jak to jest z tymi talentami? 🙂

Zapraszamy do oglądania!

Westhill i Mostostal na HR Factor – o talentach.


Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym Arkadiusz Siechowicz, Partner Zarządzający Westhill, mówi o tym jak motywować 🙂 Czy wiesz, czego od Ciebie w pracy oczekuje Twój szef? Czy masz narzędzia potrzebne do wykonywania tej pracy? Czy każdego dnia w pracy możesz robić to, co robisz najlepiej? A kluczowi pracownicy – wiesz, jak ich motywować?

Zapraszamy do oglądania!

Po Kongresie SEG – o motywacji.