TalentReflect™ to narzędzie diagnostyczne określające naturalne silne strony osoby badanej. Łączy samoocenę oraz feedback 360 stopni. Oceniany zaprasza 5 innych osób, które opiniują sposób działania i zachowania osoby ocenianej.

Test jest elementem programów rozwojowych (szkoleń lub coachingów indywidualnych), jednocześnie dobrze nadaje się do uzupełnienia sesji Development Center. Jest użyteczny dla manadżerów lub pracowników, którzy określając swój naturalny styl pracy czy zarządzania chcą dodatkowo porównać swoją ocenę z opiniami innych osób.

  • W czym najlepsza jest ta osoba?
  • Co jest jej obszarem największego potencjału?
  • Które silne strony widzą inni?
  • Czy ich opinia jest spójna?
  • Które potencjalne talenty osoba badana może jeszcze uruchomić w działaniu?

Narzędzie bazuje na koncepcji opracowanej przez Instytut Gallupa, nawiązującej do badań psychologii pozytywnej (opisanej przez M. Buckinghama i D. Cliftona) uzupełnione o metodykę oceny 180 stopni.

Pobierz przykładowy raportZobacz wersję demoPrzejdź do talentów

Westhill Consulting oferuje szeroki zakres usług diagnostycznych, które pomogą wskazać problematyczne obszary funkcjonowania Twojej firmy. Wskażemy, jakie są możliwe rozwiązania i dlaczego warto podjąć się zmian – Twoja firma może efektywnie pracować na lepszą sprzedaż już od dzisiaj. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą diagnostyki Westhill Consulting.

Możesz zdecydować się na test TalentReflect, którego celem jest wykazanie mocnych stron badanej osoby. Każdy pracownik ma szczególne talenty, których rozwinięcie dobrze wpłynie na jego zdolności sprzedażowe czy menedżerskie a w efekcie także na korzystne wyniki całej firmy. Test TalentReflect stworzony jest na bazie auto-oceny oraz oceny pięciu innych osób, z którymi badany pracowuję oraz jest w bliskim kontakcie. Pozwala to na obiektywne podejście i łączenie wielu perspektyw w celu uzyskania bogatej w treść analizy silnych stron.

Test TalentReflect to narzędzie rozwojowe, które odbywa się poprzez system szkoleń i coachingów prowadzonych przez profesjonalistów. Test ten jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i menadżerów – wszyscy oni mogą sprawdzić swój naturalny styl pracy i podjąć dalsze kroki w celu doskonalenia go.

Test bazuje na podstawie koncepcji opracowanej przez Instytut Gallupa, nawiązującej do badań psychologii pozytywnej (opisanej przez M. Buckinghama i D. Cliftona). Został także uzupełniony o metodykę oceny 180 stopni. Skorzystaj z oferty Westhill Consulting i wspomóż rozwój Twoich pracowników.