Alior

Beata Kamińska
Dobrze przygotowane, klarowny przekaz informacji. Prowadzący Filip współpracujący cały czas z grupą. Dobrze spożytkowany czas.

Grzegorz Nowakowski
Bardzo dobre i praktyczne szkolenie. Prowadzący w ciekawy i interesujący sposób wciągnął całą grupę w aktywny udział.

Sylwia Wesołowska
Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, angażujący wszystkich uczestników równocześnie. Interesujący dobór materiałów oraz narzędzi używanych podczas szkolenia.

Jolanta Malinowska
Szkolenie bardzo przydatne w codziennej pracy lidera. Wspierające rozwój osobisty.

Karolina Ignaczak
Szkolenie przygotowane, współpraca prowadzącego z grupą.

Paweł Nowakowski
Bardzo fajne szkolenie, pozwalające zidentyfikować defekty zespołu i pomagające w ich eliminacji. Polecam

Anna Leszczyńska
Szkolenie oceniam bardzo wysoko, prowadzący był mocno zaangażowany. Całe szkolenie prowadzone w sposób bardzo aktywny dla zespołu.

Lidia Hałyna-Bielska
Lider 3.0 porządkuje wiedzę z zakresu pracy z zespołem. Daje ogromną inspirację do zmiany postawy, zmiany siebie i zespołu.

Leszek Krawczyk
Dwudniowa mega dawka konkretnej i profesjonalnej wiedzy. Polecam każdemu kto chce lepiej prowadzić swój zespół.

Katarzyna Szymańska-Urbaniak
Szkolenie z Panią Agnieszką Socha to droga pełna pasji, profesjonalizmu i wiedzy. Pani Agnieszka zaraża energią i pozytywnym nastawieniem. Buduje zaufanie wśród uczestników dzięki czemu wszyscy mają możliwość otwarcia się na innych i bez oporu dzielą się swoimi pomysłami. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Piotr Krzyżanowski
Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Bardzo dobra komunikacja trenera z uczestnikami. Dużo ciekawych pomysłów w tym gry, zabawy, filmy. Dobre przygotowanie merytoryczne trenera.

Sławomir Halec
Bardzo dobre szkolenie, zwłaszcza możliwość do odniesienia się do naszych zespołów, zdarzeń, sytuacji. Otwarta atmosfera i świetny kontakt z prowadzącą szkolenie.

Krystian Czuluk
Bardzo pozytywne szkolenie, profesjonalne przygotowanie prowadzącego. Prowadzący umiejętnie stworzył pozytywną atmosferę. Wzbudza zaufanie wśród uczestników szkolenia.

Sławomir Sikora
Dwa efektywne dni w kluczowych obszarach dotyczących współpracy z zespołem. Dużo praktycznych ćwiczeń „zmuszających” do myślenia i praktykowania założeń teoretycznych. Wysoka jakość materiałów dydaktycznych i multimedialnych.

Emilia Margraf
Polecam zdecydowanie! Wymiana doświadczeń między uczestnikami plus wiedza merytoryczna prowadzącego tworzy ramy „doskonałego lidera”.

Beata Wilczko
Bardzo ciekawe szkolenie, dzięki któremu mogłam przypomnieć sobie, usystematyzować wiedzę dotyczącą informacji zwrotnej, sposobu prowadzenia spotkań. Fajna atmosfera pozwoliła otworzyć się i nie obawiać się krytyki przy popełnianych błędach.

Izabela Dryglak
Bardzo dużo informacji dotyczących sposobu komunikacji z pracownikami, sposobu przekazywania dobrych i złych informacji zwrotnych, prowadzenie expose. Ciekawe ćwiczenia, miła atmosfera, wymiana doświadczeń.

Magdalena Brzozowska
Spowodowało, że postanowiłam wprowadzić zmiany w sposobie zarządzania zespołem z nastawieniem, że efekt końcowy zmian będzie jak najbardziej pozytywny o czym jestem wewnętrznie przekonana. Luźna atmosfera bardzo przyjazna, otwarta, dużo wspólnych dyskusji, które były bardzo konstruktywne.

Rafał Tabaczek
Szkolenie angażuje z tematem, który mocno opiera się o realia pracy w AB. Dobrze by było by temat był kontynuowany, nie dajmy mu umrzeć bo myślę, że warto zakończyć to co tak dobrze rokuje w kontekście przyszłej pracy.

Danuta Sulewska
Szkolenie bardzo dobre przygotowane. Materiał pozwalający na zupełnie inne spojrzenie na zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem w kontekście uzyskiwania lepszych wyników pracy poprzez wykorzystanie relacji w zespole.

Jolanta Makowska
Szkolenie zawierało wiele treść, które zamierzam wprowadzić w praktykę. Aktywizacja uczestników poprzez zabawy i możliwość wypowiadania własnego zdania uczyniło szkolenie ciekawym i godnym polecenia.

Małgorzata Książek
Szkolenie „Ja i zespół” jest zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami a co ważniejsze potrzebami uczestników. Angażujące ćwiczenia, doskonale przygotowana merytoryka, otwartość trenera prowadzącego oraz przestrzeń do wymiany doświadczeń czynią z tego warsztatu bardzo dobry program rozwojowy, który polecam.

Magdalena Bartuleiwcz
Bardzo ciekawy program szkolenia, wspaniała atmosfera, mocno zaangażowany i merytoryczny prowadzący. Dużo wiedzy na temat współpracy w zespole. Szkolenie mocno mnie zainspirowało do weryfikacji moich umiejętności zarządczych i w niektórych aspektach do wprowadzenia zmian.

Julita Adamska
Szkolenie wnosi dużo cennych informacji, wiedzy, zajęć praktycznych przydatnych w pracy z zespołem.

Iwona Postek-Nowakowska
Bardzo przemyślana formuła. Dobrze przygotowanie merytoryczne. Duże zaangażowanie prowadzącej. Przydatne i konkretne pomysły na pracę z zespołem. Informacja zwrotna.

Agata Glinicka
Bardzo konkretna prowadząca, słucha, zmusza do myślenia, nie uważa że ma patent na mądrość. Zdecydowanie polecam.

Cezary Kapela
Jedno z najlepszych i najbardziej przydatnych szkoleń w jakich uczestniczyłem.

Agnieszka Kądzielska
Szkolenie było MEGA profesjonalne, bardzo przydatne i wyjątkowo przyjemne. Trenerka Aga to wyjątkowa osobowość – mega człowiek i profesjonalista.

Katarzyna Wodnikowska
Agnieszka – to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Komunikatywna, zadowolona, uśmiechnięta, profesjonalna i nade wszystko super przekazuje swoją wiedzę. Gratulacje.

Magdalena Łabęcka
Szkolenie jest bardzo przydatne w takim praktycznym podejściu. Wszystkie zagadnienia są przećwiczone co pozwala teorię przenieść na praktykę. Bardzo ciekawy zakres rozwijający mocno nawet ludzi z doświadczeniem w banku. Warto!

Sławomir Abramczyk
Jeżeli chcesz być dobrym menagerem powinieneś zacząć transformacje od siebie. Bardzo uczące gry, które pozwalają zrozumieć co gra a co nie gra w Twoim zespole. Rozwiązanie jak zmieniać swoje nawyki.

Izabela Karaasińska
Szkolenie było poprowadzone w bardzo ciekawy sposób, w miłej atmosferze. Materiał był wyczerpujący, dobrze zbilansowana praktyka i teoria. Bardzo dobrze przygotowane materiały pomocnicze.

Dariusz Berlak
Ciekawe materiały wykorzystywane podczas szkolenia, filmy, gry, ćwiczenia. Szkolenie prowadzone dynamicznie, odpowiednia ilość przerw, pozytywna energia od szkolącego.

Paulina Wilczyńska – Mielcarek
Szerokie spojrzenie. Poruszanie wielu tematów. Ciekawa forma prowadzenia szkolenia. Elastyczne podejście prowadzącej, potrafiła dotrzeć do każdego uczestnika.

Julianna Surma
Prowadzący – wiedza na wysokim poziomie. Gry – zintegrowały zespół, uświadomiły bardzo wiele zależności w zachowaniach ludzkich. Możliwość poznania punktu widzenia innych osób. Pozwala zrozumieć wynik badania TeamPlus.

Dariusz Donarski
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane i właściwie prowadzone. Jasny przekaz omawianego materiału ułatwiał zrozumienie poruszanych zagadnień. Adekwatnie dobrane gry i pomoce video. Pobudzały i angażowały uczestników. Materiał do powtórzenia dla dojrzałych menadżerów i dojrzałych zespołów. Bardzo dobry dla początkujących dyrektorów. Polecam prowadzącego.

Ewa Wielądek
Bardzo ciekawie prowadzone. Skłaniające do aktywnego uczestnictwa. Systematyzujące pewne kwestie. Do wykorzystania w codziennej pracy dla lepszych efektów długoterminowych. Kilka rzeczy wykorzystam w codziennej pracy.

Tadeusz Wróblewski
Ciekawe moduły, nowe spojrzenie na temat pracy w oddziale i z pracownikami. Fajnie prowadzone, dużo zagadnień.

Mirela Bartczak
Bardzo dobre szkolenie. Słyszałam na temat tego szkolenia różne opinie ale wg mojej oceny wiedzę, którą tu zdobyłam na pewno wykorzystam na co dzień. Aga serdeczna
i zaangażowana. Swoim uśmiechem powodowała, że chciało się aktywnie uczestniczyć. Już dawno nie spotkałam tak wspaniałego trenera.

Przemysław Sznajder
Prowadzący mega zaangażowany, dużo scenek, zero nudy i zmęczenia. Dużo ciekawych przykładów, wniosków, analizy. Pozytywna energia i uśmiech prowadzącej – bezcenny.

Marzena Jędrzejczyk
Mega ciekawie przeprowadzone szkolenie, bardzo dobrze przygotowany prowadzący trener, w bardzo radosnej atmosferze. Bardzo inspirujące.

Edyta Kluczewska
Świetnie zorganizowana prowadząca z dużą energią i doskonałym wyczuciem. Niezwykle ciekawy materiał czyli po trochu filmy, materiały książkowe, gimnastyka i myślenie. W sam raz aby czuć się świetnie. Mam poczucie, że nawet chwili nie zmarnowałam. Dziękuję

Magdalena Czerwińska
Prowadzący bardzo dobrze merytorycznie przygotowany do szkolenia. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Pozytywna energia i uśmiech. Dużo ciekawych informacji wykraczających nawet poza temat szkolenia.

Joanna Podsiadły
Szkolenie odnosiło się wprost do potrzeb wynikających z wcześniej przeprowadzonej ankiety. Jestem przygotowana do przedstawienia zespołowi wyników badania, omówienia ich i wypracowania rozwiązań.

Anna Czepczyńska
Dobrze zorganizowane. Plan i zakres szkolenia ciekawy i obszerny. Dobre rady, praktyki, ćwiczenia. Dobra zabawa przez wysoki poziom nauki.

Piotr Melon
Rewelacyjna atmosfera, świetna prowadząca. Bardzo merytoryczne jednocześnie pozytywnie angażujące.

Iweta Bednarek
Szkolenie było bardzo inspirujące i do wykorzystania w świecie rzeczywistym – przynajmniej w części. Duży profesjonalizm prowadzącej.

Barbara Wojciechowska
Zdobycie nowych umiejętności. Trening. Uśmiech. Ćwiczenia rozluźniające, motywujące, inspirujące. Działanie. Zmotywowanie do napisania, przećwiczenia i w drogę. Energia.

Adam Borczyński
Szkolenie wprowadziło do uczestników wiele ciekawych pomysłów. Ciekawe podejście prowadzącego na szkoleniu.

Agnieszka Wątroba
Bardzo dobrze prowadzone szkolenie. Tematyka bardzo trafna i przydatna.

Ewa Skórska
Bardzo fajne szkolenie, mimo dużej różnorodnej grupy, prowadzone przez Dorotę
w ciekawy sposób.

Iwona Sobalska
Fajne szkolenie, prowadząca Dorota – trzymająca w ryzach zespół. Dobre przykłady angażowania zespołu w szkolenie, które było dzięki temu interaktywne.

Aleksandra Piotrowska
Bardzo potrzebne szkolenie, które chcę wdrożyć w swoje życie zawodowe. Zostałam pozytywnie zaskoczona innym podejściem do wykonywanej pracy i jest to dla mnie bardzo dobry znak. Wierzę w program TeamPlus.

Jakub Błaszkiewicz
Szkolenie bardzo dobrze poprowadzone. Wysoki poziom wiedzy osoby prowadzącej. Super, super, super.

Paweł Opaliński
Znakomity prowadzący. Bardzo dobre „narzędzia”. Dużo pomocnych wskazówek.

Dariusz Nowakowski
Odpowiedni dobór prowadzącego praktyk.

Tomasz Kokosza
Rewelacyjny trener. Przydatna i praktyczna wiedza. Doświadczenie wszystkich uczestników.

Edyta Dębska
Szkolenie merytoryczne, sprawnie przeprowadzone dwa dni z pełnym zaangażowaniem. Bardzo dobry prowadzący. Wykorzystane narzędzia urozmaicające zajęcia.

Katarzyna Secher
Bardzo fajna przygoda rozwijająca i na pewno buduje motywację. Bardzo prosta docierająca do sedna komunikacji.

Maciej Goździk
Bardzo dobrze przygotowany i zaangażowany prowadzący, dobre narzędzia i pomysły.

Bartłomiej Golonka
Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie i prowadzącego. Na szkoleniu przerobiliśmy ogromną ilość materiału, nie udało by się to gdyby nie interaktywna forma szkolenia
i przede wszystkim profesjonalny, przygotowany i pełen entuzjazmu prowadzący. Gdzie trzeba było podkręcał a gdzie to było konieczne porządkował. Widać duże doświadczenie.

Katarzyna Sepioło
Szkolenie angażujące wszystkich uczestników. Merytoryczne, doskonale przygotowane.

Rafał Ostrowski
Brawo dla trenera, w bardzo krótkim czasie udało jej się 13 obcych osób zbudować niesamowcie otwartą atmosferę. Ludzie szczerze mówili o swoich problemach, pomysłach, nie bali się krytyki bo wiedzieli, że to co mogą wynieść ze szkolenia wpłynie budująco na ich zespoły.

Małgorzata Sułkowska
Konkretne, merytoryczne, dostosowane do konkretnego zadania.

Agnieszka Tęcza
Każdy miał możliwość postawienia celu szkolenia, który później był omawiany. Ważny temat nawyków, które grają dużą rzolę w codziennym życiu – pierwszy raz w z tym się spotkałam.

Marta Stencel
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, wykorzystywane wiele narzędzi i przykładów. Oparte o konkretne przykłady. Prowadzący potrafił wpływać pozytywnie na atmosferę przy utrzymaniu dyscypliny merytorycznej. Gratuluję

Teresa Hlawacz
Bardzo wysoki poziom zaangażowania w szkolenie, profesjonalizm, dobry kontakt
z uczestnikami, wszyscy bardzo zaktywizowani i otwarci. Dużo wskazówek do zastosowania w bieżącej pracy. Przykłady adekwatne do zadawanych pytań. Fajna gra i scenki.

Dariusz Wiśniowski
Właściwy dobór i wykorzystanie narzędzi i technik szkoleniowych. Szkolenie bardzo angażujące grupę. Trener bardzo dobrze „panował” nad czasem, grupą i merytoryką szkolenia. Pozostawiona duża przestrzeń na wypowiedź i wymianę doświadczeń. Dziękuję

Mateusz Salach
Bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Profesjonalne podejście do szkolenia, ogromne zaangażowanie. Przydatna wiedza.

Helena Jaroszewska
Bardzo ciekawa tematyka przedstawiona w sposób przejrzysty, wsparta ćwiczeniami
i elementami przydatnymi w pracy zawodowej.

Dominika Kowalska
Bardzo dobrze przygotowane szkolenie od strony merytorycznej, bardzo czytelne
i atrakcyjne materiały szkoleniowe, niewydumane przykłady i zadania.

Dominika Piegza
Fenomenalnie przygotowane, zaplanowana każda minuta. Wiedza połączona
z doświadczeniem i przerywnikami. Możliwość przećwiczenia tego co potrzebowałem. Uporządkowanie wiedzy. Ciekawe filmy i gry. Super prowadząca. Bardzo inteligentna
i konkretna.

Dominika Olszewska
Szkolenie bardzo merytoryczne i potrzebne dla osób zajmujących stanowiska kierownicze. Przedstawione narzędzia oraz wypracowane na warsztatach działania, jasno i klarownie przedstawiają w jakim kierunku powinny podążać działania menadżera aby zespół był odpowiedzialny, budował zaufanie i efektywność. Model lidera transformacyjnego jest modelem kluczowym w pracy. Postawa trenera bardzo otwarta, komunikatywna, wsparcie i pomoc w wyjaśnianiu kwestii ważnych i spornych.

Katarzyna Bronhard
Szkolenie bardzo pożyteczne. Otwiera oczy na sprawy oczywiste i spojrzeć z szerszej perspektywy.

Alina Janosik
Szkolenie odbyłam w bardzo miłej atmosferze. Grupa bardzo otwarta i nastawiona na dyskusję, co pomogło wyczerpać temat i nieraz wyjść poza omawiany zakres materiału. Bardzo podobała mi się gra „wulkan” mimo emocji i mimo wszystko nastawienie na wygraną, wnioski i dyskusja, która odbyła się po danej grze bezcenna. Całościowo: jestem zadowolona i z pewnością wykorzystam zdobytą tu wiedzę w przyszłości.

Renata Bedyk
Szkolenie pobudzające kreatywność w szukaniu rozwiązań oraz zrozumienie dysfunkcji zespołu.

Beata Banasik
Szkolenie bardzo ważne, ciekawe, mówiące o nowych rzeczach, które nie były mi znane do tej pory (inne spojrzenie).

Sławomir Halec
Bardzo ciekawe szkolenie. Zarówno tematyka jak i sposób podejścia do uczestników pozwala na polecenie go innym. Najciekawsze to liczne odwołania do naszej codziennej pracy, co czyni szkolenie mocno praktycznym i przydatnym dla mnie.

Beata Wilczko
Bardzo fajne szkolenie, które poza tym że utwierdziło w przekonaniu, ze wiele rzeczy robię prawidłowo, pomogło przypomnieć sobie kilka istotnych ważnych zagadnień niezbędnych w prawidłowym zarządzaniu . Zwolnij, zastanów się i wprowadź.

Grzegorz Szawracki
Szkolenie, które trzeba sobie utrwalić i wtedy będzie doskonałym narzędziem. Nie jestem fanem gier szkoleniowych (planszowych) – w mojej opinii zajmują zbyt wiele czasu. Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego. Bardzo polecam.

Rafał Tabaczek
Szkolenie wielopłaszczyznowe, mocno wchodzące w głąb uczestników. Wymagające dużej uważności od trenera – co się wydarzyło. Świetna moderacja, angażujące metody szkoleniowe, dobrze zbilansowany materiał. Gorąco polecam i chętnie będę uczestniczyć w innych szkoleniach prowadzonych przez Panią Agę.

Emilia Margraf
Cenne uwagi, wymiana doświadczeń, świetna gra zespołowa, odzwierciedlające rzeczywistość biznesową.

Izabela Dryglak
Szkolenie prowadzone z zaangażowaniem i pasją prowadzącego. Miła atmosfera, ciekawe ćwiczenia, wymiana doświadczeń.

Krystian Czuluk
Pozytywne szkolenie, profesjonalne podejście do każdego uczestnika.

Sławomir Sikora
Dużo ćwiczeń, możliwość wymiany doświadczeń z współpracownikami. Przede wszystkim praktyka a nie teoria. Dużo przykładów praktycznych.

Anna Ruczajska
Bardzo przydatne. Daje narzędzie do pracy z ludźmi. Trener bardzo przyjazny z pasją.

Eliza Kasprzak
Jest to najlepsze szkolenie w AB na jakim byłam. Agnieszka jest cudownym trenerem, ma energię, potrafi skupić uwagę, wzbudza zaufanie i jest profesjonalistką w 100%. To drugi etap Akademii Lidera, który prowadzi Aga i mam nadzieję, że na następnych również będę mogła z nią pracować.

Arkadiusz Prus
Agnieszka jest świetnym trenerem, który potrafi zidentyfikować mocne obszary uczestnika oraz obszary do rozwoju. Jest świetną słuchaczką i potrafi zadać odpowiednie pytania aby wydobyć potencjał. Na Sali szkoleniowej uczestnika stawia w centrum uwagi.

Grzegorz Nowakowski
Szkolenie bardzo przydatne, skondensowane i bardzo dobrze poprowadzone. Podczas szkolenia zastosowano różne instrumenty dydaktyczne w tym grę. Dzięki dobrze ułożonemu programowi oraz doskonałemu poprowadzeniu przez trenera szkolenie nie było nudne
i dobrze przyswajalne.

Edyta Pietrasik
Polecam szkolenie oraz osobę prowadzącą Panią Agnieszkę. Ciekawe, interaktywne, pokazujące nowe możliwości pracy z pracownikami oraz poprawa własnych umiejętności menedżerskich.

Edyta Zdolska
Agnieszka prowadziła szkolenie z ogromnym zaangażowaniem, dostarczyła nam wielu powodów do zastanowienia się nad rolą w zespołach i jak ją usprawnić aby utrzymać relacje w zespole, które będą pomocne w naszej codziennej pracy.

Dorota Debich
Ogromny worek reguł, zasad i prawd do wykorzystania w praktyce – natychmiast. A co najważniejsze z ogromnym potencjałem na błyskotliwy efekt i sukcesy menedżerskie. Merytorycznie spójnie ułożony zakres. Szkolenie angażujące i emocjonujące. Fantastyczny trener – nieszablonowy, poza schematami.

Tadeusz Wróblewski
Szkolenie na wysokim poziomie wiedzy, długoterminowe, podzielone na wiele modułów.

Paweł Łoski
Szkolenie bardzo merytoryczne. Wiedza którą pozyskaliśmy z pewnością ułatwi pracę
z bankowcami w oddziałach. Prowadząca bardzo otwarta bardzo otwarta, zaangażowana z mega wiedzą, dzięki czemu szkolenie nie było monotonne i nudne. Zdecydowanie poleciłabym szkolenie innym!

Lidia Hałyno – Bielska
Aga to osoba niewiarygodnie kompetentna, jej zawód to pasja. Ogromna przyjemność być uczestnikiem szkolenia.

Share Button