Brenntag

Eryk Ludwin
Brenntag
Produkt Manager
Bardzo pomocne i przydatne szkolenie. Dużo korzyści, które na pewno przyniosą wiele korzyści.

Mirosław Szolc
Brenntag
Dyrektor Działu Przemysłu Gumowego
Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób i w bardzo dobrej atmosferze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Z udziału jestem bardzo zadowolony i chętnie uczestniczyłbym w kolejnych tego typu.

Maciej Wieczorek
Brenntag
Business Unit Manager Cleaning of Cosmetics CEE
Jedno z lepszych szkoleń, w których brałem udział. Użyteczne i na przykładach, omówione reguły prowadzenia prezentacji. To był dobrze spędzony czas.

Paweł Lenczewski
Brenntag
Business Development Director CEE
Nieszablonowe, intensywne szkolenie. Jerzy czasem przekracza granicę przyzwoitości, mimo to było to jedno z najlepszych szkoleń na jakim byłem. Polecam firmom otwartym na nowe metody prowadzenia szkoleń.

Tomasz Wolak
Brenntag
Produkt Manager
Otrzymaliśmy wiedzę o której nie zawsze jesteśmy świadomi, że jest ona wokół nas. Warsztaty dały mi narzędzia potrzebne do normalnego wyrażania się w czasie prezentacji.

Ewa Chochołowicz
Brenntag
Produkt Manager
Szkolenie było świetne gdyż:
1.Pomaga pozytywnie popatrzeć na relację między firmami jako na międzyludzkie.
2.Ułatwia, przyśpiesza i inspiruje do wykonywania coraz lepszych prezentacji.
3.Przyniosło widoczne efekty/widoczna poprawę w naszych prezentacjach.
Polecam organizowanie podobnych szkoleń dla naszych pracowników handlowych (sprzedawców i technologów).

Lidia Kołacz-Kulma
Brenntag Polska
Key Account CEE
Szkolenie bardzo przydatne. W codziennej pracy umieć zrobić dobrą prezentację. Przetasowany mózgi i inne spojrzenie na siebie i na to co jest nowe.

Łukasz Tułaza
Brenntag Polska
Technolog
Zmienione całkiem zdanie o tego typu szkoleniu. Na początku byłem sceptyczny lecz pod koniec stwierdziłem, że chciałbym jeszcze.

Rafał Szymański
Brenntag Polska
Technolog
Świetnie szkolenie, rewelacyjna atmosfera, profesjonalny trener. Na szkoleniu dowiedziałem się jak prowadzić prezentację, jak być lepszym i skuteczniejszym w prezentowaniu produktów firmy i wartości wynikających ze współpracy firmy Brenntag.

Krzysztof Jarecki
Brenntag Polska
Key Account Manager
Jerzy jest profesjonalistą w pełni świetnie przygotowany, potrafiący przekazać swoją wiedzę w praktyczny, bezpośredni i otwarty sposób. Doskonaleniu moich umiejętności prezentacji pomógł bardzo skutecznie.

Janina Mastalerz
Brenntag Polska
Specjalista ds. analiz
Doskonały przekaz wiedzy. Szkolenie uwzględniało zarówno dostarczenie wiedzy ogólnej adresowanej dla całej grupy oraz elementy zindywidualizowane/ocena, wskazówki na przykładzie konkretnego uczestnika. Szkolenie zrealizowane i przeprowadzone aktywnie z zaangażowaniem obu stron (prowadzący i uczestnicy).

Krzysztof Ochał
Brenntag Polska
Dyrektor oddziału tworzyw sztucznych
Świetne wprowadzenie w tematykę wystąpień publicznych, dające uczestnikom podstawową wiedzę oraz narzędzia do doskonalenia swoich umiejętności.

Wojciech Suchański
Brenntag Polska
Dyrektor oddziału
Ze względu na to, że to pierwsze szkolenie tego typu więc nie mam tzw. Punktu odniesienia. Szkolenie pozwoliło mi praktycznie zapoznać się z nowymi obszarami z zakresu autoprezentacji. Prowadzący w bardzo skuteczny sposób przedstawił podstawowe zasady poprawnej autoprezentacji. Najważniejszą sprawą było korygowanie błędów oraz uświadomienie uczestnikom ich popełniania.

Jacek Fert
Brenntag Polska
Dyrektor oddziału informatyki
Ciekawe, czasem kontrowersyjne a dzięki temu skłaniające do przemyśleń i działania w przyszłości. Na pewno motywujące do doskonalenia swoich umiejętności.

Jan Kucała
Brenntag Polska
Central Produkt Manager
Szkolenie ciekawe. Dużo nowych narzędzi potrzebnych do prezentacji. Prowadzący pewny siebie, dobrze przygotowany do spotkania. Potrzeba więcej czasu na przećwiczenie narzędzi.

Jacek Balicki
Brenntag Polska
Przedstawiciel handlowy
Ogólnie bardzo pozytywna opinia o szkoleniu. Program interesujący: większość nowych tematów i zagadnień – przedstawione ciekawie i interesująco. Prowadzenie aktywne, wciągające, bez nudy. Prowadzący zaangażowany, przygotowany, znający temat.

Jarosław Misiaczek
Brenntag Polska
Regional Business Manager CEE
Szkolenie prowadzone oryginalnie, nie sztampowo i bardzo ciekawie. Istotne było to, że prowadzący był otwarty na scenariusze lub podawane przykłady z życia, na których można prowadzić szkolenie.

Share Button