Electrolux

Dawid Matusiak
Electrolux
Bardzo profesjonalnie prowadzone szkolenie, zdecydowanie skorzystam z nabytej wiedzy.

Jarosław Gierlach
Electrolux
Szkolenie przeprowadzone z należytą starannością. Wiele pozytywnych technik sprzedażowych.

Jakub Góralski
Electrolux
Szkolenie profesjonalnie prowadzone i bez zbędnych punktów, prosto do celu. Aktywne ćwiczenia, których było dużo więcej niż suchej teorii.

Michał Żurowski
Electrolux
Szkolenie bardzo fajne i przydatne do dalszej pracy.

Przemysław Kozłowski
Electrolux
Prowadzący bardzo miły, widać że zna się na tym co robi. Bardzo pozytywna energia i etykieta pracy.

Damian Szymański
Electrolux
Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Westhill i prowadzącego trenera Jacka Prokopa za pełny profesjonalizm i miłą atmosferę na szkoleniu.

Bartosz Świstak
Electrolux
Bardzo ciekawe i wartościowe szkolenie, które niewątpliwie wiele wniosło do mojego postrzegania Klienta i metod pracy z nim. Bardzo dobry i zaangażowany trener.

Dawid Matusiak
Electrolux
Wysokie zaangażowanie prowadzącego i świetne przygotowanie. Dobre dopasowanie do potrzeb ii możliwości uczestników szkolenia. Pozytywna energia i motywacja od prowadzącego trenera.

Jakub Kot
Electrolux
Bardzo dużo praktyki. Pomaga mi zrozumieć popełniane błędy. Prawidłowy przebieg zajęć. Miła atmosfera. Świetny prowadzący. Ciekawy sposób przedstawiania. Dużo anegdot dotyczących spraw.

Marcin Fischer
Electrolux
Szkolenie jest bardzo ciekawe. Na pewno spowoduje zmianę podejścia do osoby promującej na sklepie. Potrafię zrozumieć różnice – rola szef – coach. Dzięki szkoleniu zdobyłem wiedzę w jaki sposób rozmawiać z osobą podwładną aby osiągnąć cel.

Piotr Pawlik
Electrolux
Szkolenie przeprowadzone ciekawie, angażujące wszystkich uczestników i mobilizujące do kreatywnej pracy. Dużo wiedzy w krótkim czasie. Pomimo wielu zagadnień to krok po kroku mogłem przyswajać tę wiedzę i widzę progres. Prowadzący ma doskonały kontakt z uczestnikami. Przechodzi przez kolejne etapy inspirując uczestników do jeszcze większego wysiłku. (w pozytywnym sensie)

Zbigniew Pietraszewski
Electrolux
Dynamiczne, konkretne, praca na konkretnych przypadkach, dużo warsztatowej pracy.

Piotr Pstrągowski
Electrolux
Szkolenie bardzo ciekawe z dużą ilością ćwiczeń oraz przykładów z życia.

Sławomir Pocałujko
Electrolux
Rewelacyjny prowadzący, angażujący słuchaczy. Jacek posiada niesamowity warsztat pracy co powoduje zdecydowaną swobodę w przyswajaniu materiału, który jest treścią szkolenia.

Piotr Nowak
Electrolux
Szkolenie przebiegało sprawnie. Prowadzący podawał liczne przykłady oraz prowadził merytoryczną dyskusję. Po 2 dniach jestem wykończony ale wiem, że zdobytą wiedzę wykorzystam bez obaw.

Artur Naydowski
Electrolux
Zaangażowanie uczestników w aktywny proces szkolenia. Bardzo ciekawy cykl szkolenia - bardzo interesujący.

Rafał Lis
Electrolux
Bardzo dobre merytoryczne i angażujące umysłowo szkolenie, którego nigdy wcześniej nie miałem. Trener bardzo ciekawie przedstawił problematykę zagadnień, które poprzez scenki mieliśmy możliwość przećwiczenia.

Maciej Jabłoński
Electrolux
Według mnie szkolenie było bardzo ciekawe i pomocne w przyszłej pracy w kontaktach z Klientami/Ambasadorami. Prowadzone dynamicznie ale chyba trochę za mało czasu na ten rozległy temat.

Marek Lesica
Electrolux
To były dobrze zainwestowane pieniądze.

Mieczysław Królicki
Electrolux
Szkolenie szalenie merytoryczne, bardzo dobre doświadczenie, myślę, że informacje zdobyte w tym projekcie będzie można z dużą dozą pewności zaimplementować na zew.

Dawid Mousa
Electrolux
Uważam, że szkolenie dobrze przygotowywało do sytuacji, które w rzeczywistości mogą się wydarzyć. Narzędzia były dobrze dobrane tak by je szybko wdrożyć.

Grzegorz Sadowski
Electrolux
Szkolenie bardzo przydatne, ciekawe oraz interesujące. Na pewno odpowiedzialna praca przed nami aby wdrożyć w życie. Poznanie techniki oraz zdobyte umiejętności przeniosą w życie zawodowe oraz prywatne. Doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne prowadzącego.

Agnieszka Pstrokońska
Electrolux
Wyrażam swoją bardzo pozytywną opinię dotyczącą szkolenia. Dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

Janusz Kowalczyk
Electrolux
Bardzo merytoryczne, ambitne szkolenie.

Zuzanna Mikulska
Electrolux
Rewelacyjna forma szkolenia. Niestresująca. Nikt nie jest na siłę „wyciągany” do tablicy ale wszyscy są aktywowani. Dużo praktyki. Dużo przydatnych informacji. Szkolenie rozwijające.

Agnieszka Kalbarczyk
Electrolux
Szkolenie wniosło wiele do mojej pracy zawodowej, co więcej wiele aspektów można wykorzystać również w życiu prywatnym. Bardzo dużo ćwiczeń podczas których można wcielić się w różne role. Dodatkowo duża energia prowadzącego pobudza wszystkich do aktywnego uczestnictwa.

Dawid Sochacki
Electrolux
Szkolenie bardzo rzeczowe, prowadzone w sposób profesjonalny oraz ciekawy. Bardzo aktywne oraz treściwe.

Adrian Katulski
Electrolux
Promotor MAGD
Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, dobrze przygotowanie trenera, materiał, zaangażowanie, ludzka twarz. Dużo praktycznej wiedzy sprzedażowej, która lepiej wchodzi przez zabawę i warsztaty, które angażują całą grupę. Polecam

Mateusz Wojtanowicz
Electrolux
Ambasador DAGD
To było najlepsze szkolenie o technikach sprzedaży na jakim byłem. Dało mi sporo cennych informacji, mnóstwo wartości merytorycznych i praktycznych, było aktywne, dynamiczne, ciekawe i pozytywne.

Kacper Chłoń
Electrolux
Promotor MAGD
Jadąc na to szkolenie byłem przekonany, że będzie to kolejne nudne szkolenie, z którego poza „godzinówką” niczego nie wyciągnę. Na szczęście okazało się, że byłem w błędzie. Zajęcia odbywały się w małych grupkach, praca na nich była dynamiczna, prowadzący od początku do końca utrzymywał luźną atmosferę. Umiejętności, które nabyłem podczas szkolenia przydadzą mi się w pracy handlowca jak i w życiu codziennym.

Sebastian Całek
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie oceniam na duży plus. Pokazało mi jak łatwo mogę nawiązać dobry kontakt z Klientem, który później kupi ode mnie sprzęt. Fajna atmosfera, łatwy przekaz informacji, efektywne branie udział w szkoleniu. Pierwsze prawdziwe szkolenie.

Klaudia Bentkowska
Electrolux
Promotor MAGD
Uważam, że szkolenie było bardzo ciekawe. Można było się wiele nauczyć jeśli chodzi o sprzedaż doradczą. Prowadzący bardzo sumiennie i z zaangażowaniem przekazał nam wiedzę na temat sprzedaży. Nie można było się nudzić. Polecam.

Dawid Gardzielewski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie bardzo pozytywne, podobał mi się sposób w jaki było prowadzone. Dużo ciekawych informacji, wiedzy, ciekawych zabaw. Ogólnie będę polecać to szkolenie innym oraz mile wspominać.

Bartłomiej Szabelski
Electrolux
Promotor MAGD
Szkolenie przygotowane i przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Praktycznie sama praktyka i ćwiczenia, teoria tylko tyle co potrzeba. Wspaniała atmosfera.

Piotr Rudzki
Electrolux
Promotor MAGD
Jest to moje pierwsze szkolenie od momentu współpracy z Electroluxem. Polecam jak najbardziej. Dużo ciekawych informacji dotyczących rozwoju sprzedaży, których jak dotąd nikt na innych szkoleniach nie przekazywał.

Elwira Pyłko
Electrolux
Promotor MAGD
Szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny. Bardzo ciekawo przekazane informacje poprzez różnego rodzaju ćwiczenia. Podejście indywidualne do każdego uczestnika szkolenia. Dzięki szkoleniu mogłam poszerzyć wiedzę i doskonalić wiedzę już zdobytą.

Patryk Miszewski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie przebiegło rewelacyjnie, świetna obsługa. Trener wie co mówi, nie tylko suche fakty ale również dużo praktyki, które przynosi najlepsze efekty a te mam nadzieję zaowocują w dalszej karierze jako ambasador.

Maciej Mikołajczak
Electrolux
Promotor MAGD
Szkolenie nadaje jakiś standard pracownikom. Szkolenie przedstawione było genialnie. Merytoryczne przygotowanie na wysokim poziomie. Sposób przekazywania informacji z bardzo dużą ilością empatii i wyrozumiałości. Dawno nie spotkałem tak wykwalifikowanego szkoleniowca.

Jagoda Smużyńska
Electrolux
Promotor MAGD
Przygotowanie prowadzącej było bardzo dobre, konkretnie przedstawiała podane treści. Szkolenie było ciekawe oraz pobudzało kreatywność uczestników.

Piotr Korzeb
Electrolux
Promotor MAGD
Szkolenie profesjonalne, przeprowadzone bardzo fajnie, luźno. Sporo wniosło dla mnie. Ania – super, tak trzymać.

Paweł Ziemacki
Electrolux
Ambasador DAGD
Samo szkolenie dało mi możliwość szerszego spojrzenia na cały proces sprzedaży, mogłem poczuć się Klientem. Zobaczyć jak dana technika oddziałuje na drugą stronę. Podsumowując samo szkolenie, wspomoże mój proces sprzedażowy.

Wojciech Lisowski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie przebiegało bardzo sprawnie i szybko, co najważniejsze, że było dostosowane dla nowych osób w branży jaki i na tym z dłuższym doświadczeniem. Wiele ciekawych pomysłów i bardzo dobra organizacja. Prowadzący (Pani Aga) była rewelacyjna.

Marcin Młotek
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie przebiegało bardzo pozytywnie. Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę wynikającą z jej doświadczenia i co najważniejsze potrafi ją umiejętnie pokazać. Gdy widzi, że atmosfera robi się zbyt ociężała proponuje dużo gier słownych pobudzających myślenie. Jedyna wada szkolenia była taka, że trwało tylko 2 dni. Czas na szkoleniu upłynął błyskawicznie. Polecam Panią Agnieszkę.

Sebastian Strojek
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie prowadzone przez profesjonalistów. Bardzo duże zaangażowanie prowadzącego. Przez kilka lat w pracy w handlu człowiek popada w rutynę i często wyrabia sobie złe nawyki w trakcie sprzedaży. Szkolenie przypomniało mi o moich błędach. Dzięki waszemu szkoleniu na pewno stanę się lepszym handlowcem. Dziękuję bardzo.

Miłosz Dolewski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie przeprowadzone w sposób miły a zarazem konkretny. Prowadzący łatwo przekazuje wiedzę i natychmiast ją utrwala. Dużo pozytywnej energii.

Tomasz Radzewicz
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Obejmuje szeroki wachlarz ćwiczeń i porusza wszystkie najważniejsze tematy. Pełne zaangażowania prowadzącego , który doskonale potrafi przekazywać swoją wiedzę. Na pewno zastosuję się do tego, czego się nauczyłem i śmiało mogę polecić tę firmę wszystkim zainteresowanym.

Mateusz Wojciechowski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie przebiegało w świetnej atmosferze, za sprawą prowadzącego. Prowadzący zajęcia potrafił zaciekawić mnie oraz przekazać nową wiedzę w obsłudze Klienta. Nie ograniczał się do teorii lecz starał się byśmy jako uczestnicy szkolenia brali w nim udział.

Arkadiusz Redzimski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie zorganizowane bardzo profesjonalnie. Agnieszka przeprowadza nas bardzo ciekawie przez wszystkie etapy, nie ma mowy o nudzeniu się. Szkolenie otwiera mi nowe możliwości sprzedażowe. Jestem bardzo zadowolony z odbytego spotkania.

Patryk Wiązek
Electrolux
Ambasador DAGD
Uważam, że szkolenie było bardzo dobrze przygotowane. Uwagi które pojawiły się na szkoleniu na pewno pomogą mi bardziej zrozumieć mój zawód i pozwolą na lepszą sprzedaż. Myślę, że szkolenie znacząco zmieniło mój punkt widzenia na sprzedaż doradczą.

Patrycja Mikołajczyk
Electrolux
Promotor MAGD
Szkolenie prowadzone w jasny sposób (przejrzysty), poruszane były ważne dla nas kwestie, które skutecznie staraliśmy się omówić. Poznaliśmy ciekawy sposób prowadzenia rozmów z Klientem, tak by go do siebie nie zrazić jednocześnie będąc w stanie sprzedać swój produkt, rozwiewać wątpliwości. Nie było prowadzenia nudnych wykładów tylko ciekawe warsztaty gdzie każdy mógł się zaangażować.

Małgorzata Kaczmarek
Electrolux
Promotor MAGD
Super możliwość rozwoju i poznania swoich umiejętności.

Łukasz Kowalczyk
Electrolux
Ambasador DAGD
Odpowiednia energia i spontaniczność wprowadzania nowych metod sprzedaży. Ciekawa jak nigdy wcześniej.

Daniel Bryszewski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie rzeczowe bez zbędnych rzeczy. Dobrze zaplanowane, ciekawe.

Arkadiusz Cichoń
Electrolux
Ambasador DAGD
Było bardzo interesujące. Ciągła dynamika szkolenia nie pozwalała za „zasypianie”. Tematyka była realna, z życia wzięta a nie „wyssana z palca”. Polecam wszystkim.

Dawid Górecki
Electrolux
Promotor MAGD
Więcej takich szkoleń! Pan Jacek przygotowany na 100%. Wprowadził idealną atmosferę. Przygotował nas od podstaw aż do samego szczegółu. Coś pięknego. Serdeczne dzięki.

Artur Andrzejewski
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie przeprowadzone w ciekawej formule, pozwalającej na przećwiczenie umiejętności, które na tym szkoleniu mieliśmy zdobyć. Nie był to suchy wykład a zajęcia praktyczne. Nie było wywieranej presji. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia szkolenia, które odbyło się w przyjemnej atmosferze.

Krzysztof Chlipała
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie oceniam pozytywnie. Z pewnością pozwoliło nam podnieść kwalifikacje poprzez warsztaty praktyczne oraz interesujące zadania. Zdobytą wiedzę łatwiej nam będzie użyć w pracy ponieważ na końcu szkolenia dokonaliśmy podsumowania, które utrwaliło wiedzę.

Łukasz Ślusarz
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie było bardzo ciekawe. Sprawnie przeprowadzone. Bardzo dużo ważnych elementów sprzedaży przekazane w miłej atmosferze. Był czas na pracę i na zabawę więc przez cały czas byłem zainteresowany tematem.

Kamil Ciepielewski
Electrolux
Promotor DAGD
Szkolenie bardzo rozsądnie prowadzone. Wszystko jest ze sobą spójne. Model wytłumaczony krok po kroku w bardzo ciekawy sposób. To nie tylko szkolenie ale mile spędzony czas, w którym wiele możemy się dowiedzieć i wprowadzić w swojej pracy.

Ewelina Zawadzka
Electrolux
Ambasador DAGD
Wspaniałe szkolenie, polecam bardzo serdecznie. Trener jest osobą bardzo kompetentną, zorganizowaną, pełną poczucia humoru. Najciekawsze szkolenie na jakim byłam do tej pory. Polecam.

Magdalena Grzymała
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie było merytoryczne i interesujące. Dowiedziałam się ciekawych rzeczy i poznałam pomocny model sprzedaży. Czas spędziłam miło i owocnie. Polecam.

Adrian Dąbrowa-Karasiński
Electrolux
Ambasador DAGD
Bardzo żywe szkolenie dzięki ćwiczeniom pobudzającym tzw. „energizer”. Uważam, że nie był to zmarnowany czas.

Rafał Gołuszka
Electrolux
Ambasador DAGD
Bardzo ciekawe i super zorganizowane szkolenie. Jasny przekaz oraz bardzo dobrze przygotowane ćwiczenia. Jestem bardzo zadowolony.

Klaudia Orzeł
Electrolux
Promotor DAGD
Szkolenie bardzo, bardzo przydatne, można się dużo dowiedzieć, przećwiczyć to oraz później wykorzystać w pracy. Super zorganizowane, rzeczowe szkolenie. Jest wielki zapał do pracy po szkoleniu, dlatego polecam wszystkim.

Anita Wójcik
Electrolux
Ambasador DAGD
Szkolenie na wysokim poziomie. Jedno z najlepiej zorganizowanych, na których byłem pod kątem obsługi Klienta. Rzeczowe uporządkowanie spraw dotyczących obsługi Ambasadorów i Promotorów firmy Electrolux. Jasny przekaz treści przez trenera. Sprawnie przeprowadzone szkolenie pod kątem wykorzystania technik sprzedaży doradczej, przećwiczenie scenek z życia wziętych.

Irena Iglicka
Electrolux
Promotor
Szkolenie super. Wniosło w moje życie sporo korzyści, które na pewno przełożą się na wyniki. Super atmosfera, wiedza przekazywana w sposób naturalny ale nie jako prezentacja, a raczej jasno przejrzyście. Scenki odzwierciedlające sytuacje na sklepie. Szacun Jacek.

Artur Strzelecki
Electrolux
Ambasador marki
Bardzo pozytywne i pouczające szkolenie. Duża ilość wiedzy prowadzącego, świetne podejście do szkolenia. Duża ilość ćwiczeń na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Przyjazna atmosfera. Brak uczucia znudzenia czy też senności. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie.

Agata Rubik
Electrolux
Promotor
Trener Jacek jest najlepszy! Podczas szkolenia będziesz cały czas uśmiechnięty, pozyskasz dużo wskazówek na temat technik sprzedażowych, kontaktów z klientem oraz analizy potrzeb. Nastaw się pozytywnie. Polecam!

Paweł Koper
Electrolux
Ambasador
Bardzo ciekawe zajęcia, przygotowanie i atmosfera świetne. Wynoszę z nich ciekawe wrażenie i wiele wiedzy. Polecam!

Karolina Zydroń
Electrolux
Promotor
Do tej pory najlepsze szkolenie na jakim byłam. Dużo praktyki, żywo i ciekawie prowadzone. Mimo, że to już któreś tego typu szkolenie, w którym uczestniczyłam, to pozwoliło mi w rozrywkowy, luźny sposób przyswoić techniki sprzedaży.

Błażej Tondel
Electrolux
Promotor
Bardzo przyjemne szkolenie, nie tylko dla tych, którzy zaczynają w sprzedaży doradczej, ale też dla tych bardziej doświadczonych.

Jacek Kopaczka
Electrolux
Ambasador
Szkolenie naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm i bardzo przyjazna i luźna atmosfera w jednym. Szkolenie moim zdaniem powinno być 3 dniowe, gdyż mogłoby być więcej praktyki, którą się łatwo zapamiętuje. Trener Jacek naprawdę swoją postawą przedstawia ogromny profesjonalizm. Jest to najlepsze szkolenie, które miałem w swoim życiu dotychczas, a miałem ich łącznie 7, więc to dużo. Gorąco polecam 10/10.

Jakub Ryś
Electrolux
Ambasador marki
Jestem zadowolony z prowadzonych szkoleń. Chciałbym, aby trwały one w większej ilości dni. Podobała mi się ich forma i zaangażowanie prowadzącego.

Szymon Zieliński
Electrolux
Ambasador – Duże AGD
Szkolenie było świetne pod tym kątem, że nie było samego siedzenia przy stole i wielogodzinne oglądanie prezentacji w komputera (wcale jej nie było). Pomysły na rozruszanie grupy, pobudzenie do działania, dużo praktyki i przydatnych narzędzi – bardzo zabawnie przekazana wiedza.

Krzysztof Dobosz
Electrolux
Ambasador
Szkolenie bardzo mi się podobało. Udoskonaliłem się w technikach sprzedażowych. Wiele praktyk, gdzie poznałem przeróżne rzeczy. Po szkoleniu będę się czuł znacznie pewniej w rozmowie z klientem. Wiem na ten moment jak podejść indywidualnie do każdego klienta i uzyskać z tego wysokie wyniki sprzedaży.

Ewa Janecka
Electrolux
Promotor
Prowadzący szkolenie był bardzo dobrze przygotowany, w tzw. sposób przejrzysty i zrozumiały przekazywał Nam wiedzę. Szkolenie było interesujące i dużo z niego wyniosłam. Nauczyłam się nowych rzeczy. Super atmosfera 

Aleksander Frątczak
Electrolux
Promotor
Moim zdaniem szkolenie pozwala na przedstawienie rzeczywistej postaci klienta, z jakim mamy styczność podczas pracy jako promotor. Istotna była część praktyczna, która poznaje cechy, jakimi sprzedawca powinien się kierować podczas obsługi i finalizacji sprzedaży. Polecam!

Rafał Czura
Electrolux
Ambasador marki
Przygotowanie prowadzącego na wysokim poziomie. Brak nudnego czytania prezentacji. Materiały tworzone w trakcie szkolenia, podsumowując wspólnie wypracowane treści. Świetna atmosfera. Rzetelne informacje.

Share Button