Novo Nordisk

„Very good training, inspiring and giving me instruction to never give up, but practise and of think out of the box.”

„Świetne szkolenie, inne niż wszystkie, przeprowadzone w bezbolesny sposób. Pozwala poznać, uświadomić sobie silne strony i sposób pracy nad nimi, na wypadek gdyby okazały się wadą.”

„Very good training. Helped with grening of the group. The second part might be more interactive – is me our more Energy, more engaging for the participants. Generaly i am so happy to participate in wan a training.”

„Szkolenie/warsztaty bardzo fajne, szeroki zakres omawianych tematów, przydatne w życiu codziennym, zwiększające samoświadomość. Trenerzy z dużą wiedzą, otwarci, chętni do pomocy, wychodzący poza schemat.”

„Bardzo interesujący, angażujący umysł i ciało. Podany w świetnej formie. Dowiedziałam się ciekawych rzeczy o sobie i innych. Jestem szczęśliwa, że prawie umiem żonglować!”

„Bardzo ciekawe doświadczenie szkoleniowe. Angażujące umysł i ciało z warsztatami, które były doskonałą ilustracją do prezentowanej treści. Warsztaty z żonglerką były dużym zaskoczeniem oraz wspaniałą zabawą.”

„Spotkanie ciekawe, pozwala poznać swoje talenty i nazwać je po imieniu. Można poznać również talenty swoich kolegów z pracy. Szkolenie nt talentów powinno być zrobione wcześniej, pora po lunchu do godz. 17 trochę za późna na koncentrację. Dobry pomysł z oceną talentów przez dowolnie wskazane osoby. W moim przypadku większość się sprawdziła.”

„Bardzo ciekawe podejście do tematu talentów. Odpowiednie proporcje pomiędzy częścią merytoryczną a ćwiczeniami w grupach. Wspaniały pomysł z nauką żonglowania, który może stać się sposobem na radzenie sobie ze stresem i odciągnięciem myśli od pracy zawodowej, dla zachowania odpowiednich proporcji pomiędzy pracą a życiem prywatnym.”

„Trening był bardzo oryginalny i ciekawy. Poleciłabym szczególnie dla firm, w których pracownicy tworzą projekty w grupach (nasza praca jest dość samodzielna). Bardzo fajny był prowadzący Mirek – super profesjonalny.”

„Good although short. Would be good to have a workshop – devide people int a groups, give tchem projects and make tchem think witch talent would be good to have in a team. Concrete examples. Liked it a lot and enjoyed.”

„Bardzo dobrze przygotowane szkolenie, prowadzący mówiący o talentach z pasją, ciekawe. Dla mnie osobiście łatwiej było się otworzyć informacjami na mój temat z osobą obok niż na forum.”

„Bardzo fajnie spędzony czas. Wiele mi dało aby poznać swoje silne strony i wyjść poza schemat. Dobrze by było odwrócić kolejność. Najpierw zrobić warsztaty dotyczące mocnych stron a w drugiej części dnia warsztaty, które nie wspomagają myślenia.”

„Szkolenie które daje pozytywną energię! Szklanka jest zawsze pełna do połowy.”

Share Button