Polpharma

Współpracowałam z Krzysztofem i Mariuszem przy okazji szkolenia „Rozmowy oceniające”, organizowanego dla liderów produkcyjnych
w ZF Polpharma S.A. Już na wstępnym etapie omawiania szczegółowej tematyki szkolenia, zaimponowali mi swoim zaangażowaniem, dociekliwością i profesjonalizmem. Od początku zgłębiali wewnętrzną specyfikę pracy w zakładzie po to, by jak najlepiej przygotować materiał dla grupy docelowej.
Niezwykle pomocna okazała się ankieta oczekiwań uczestników szkolenia oraz dyskusje, które toczyliśmy, aby przygotować jak najbardziej adekwatne ćwiczenia na warsztaty.
Trenerzy są wyjątkowo otwarci, stwarzają bardzo przyjazną atmosferę podczas szkolenia, nawiązują świetny kontakt z uczestnikami i aktywizują osoby słabiej zaangażowane. Choć obaj mają nieco inny styl pracy (kipiący energią Krzysztof i anielsko spokojny Mariusz :-) ) to świetnie się uzupełniają. Fakt, że pracują we dwójkę pomaga zwiększyć efektywność szkolenia; zwłaszcza wtedy, gdy trzeba udzielać wskazówek wielu ćwiczącym parom.
Polecam firmę Westhill – dostosowują zakres szkolenia szczegółowo do potrzeb klienta, pracują profesjonalnie, konkretnie, a przy okazji z wielkim zaangażowaniem.
Małgorzata
Kierownik ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich
Polpharma S.A.

Share Button