Jak wdrożyć grywalizację w swojej firmie

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia webinaru, który poprowadził nasz Partner Zarządzający, Arkadiusz Siechowicz. Posłuchaj o naszym podejściu i wyzwaniach związanych z wdrażaniem grywalizacji.

Webinary biznesowe Westhill

Seria 5 bezpłatnych webinarów, dzięki którym dowiesz się więcej o grywalizacji, obsłudze klienta, przywództwie i storytellingu.

Więcej

Zgrywalizowany onboarding menedżerski

Program Compass

PROGRAM COMPASS to onboarding menedżerski dla wszystkich nowo mianowanych i nowo zatrudnionych Menedżerów Saint-Gobain … ale nie tylko.

Celem Programu jest przygotowanie Menedżerów do pełnienia nowej roli i wdrożenie ich w zadania na nowym stanowisku, zgodnie ze spójnym modelem zarządzania, opartym o Postawy i Pryncypia Grupy Saint-Gobain.

Uczestników programu menedżerskiego Comapss zabieramy także w wirtualną podróż po ośmiu stolicach europejskich, a w każdej z nich czekają na nich ciekawe wyzwania i zadania rozwijające umiejętności trenowane podczas sesji warsztatowych.

Program uruchamiany jest cyklicznie co około 3 miesiące dla grupy kilkunastu menedżerów. Wszystkie edycje przechodzą przez te same 4 moduły szkoleń rozwijające kompetencje menedżerskie.

Zgrywalizowana platforma rozwojowa

Podróż Inspiracji z GPW

Celem projektu jest integracja pracowników i przekazanie wiedzy o nowych regulacjach prawnych (MIFID II).

Do projektu zaprosiliśmy wszystkich pracowników GK GPW na różnych stanowiskach i stażu. Osiągnęliśmy zaangażowanie na poziomie 50%, w tym również Członków Zarządu. Wdrożylismy krótką ale bardzo intensywną grywalizację opartą o fabułę zimowej podróży w świąteczne Alpy austriackie.

Zgrywalizowana platforma rozwojowa

Akademia Liderów Decathlon

Jak przygotować grupę pracowników do nowej roli Liderów Sportu Decathlon?
Odpowiedzią jest zgrywalizowana platforma rozwojowa.
Połączenie cyklu nowoczesnych zadań on-line z serią wyzwań off-line – na terenie sklepu. Fabuła – koresponduje z misją Decathlon Polska – uczynić sport dostępnym dla wszystkich. Elitarny projekt wykorzystuje motywatory sportowców – podkreślamy indywidualne osiągnięcia, ale też jednoczymy uczestników wokół wspólnego celu charytatywnego.

Zgrywalizowana platforma dla sił sprzedaży

Tour De Lagardere

Najnowsza grywalizacja on-line dla Lagardere Travel Retail (między innymi marki RELAY, INMEDIO, ONE-MINUTE) to podróż po Europie, fabuła przygodowa i szpiegowska! A dla Klienta cel biznesowy: utrzymać i rozwijać młodych pracowników sieci sprzedaży. Projekt będzie trwał 7 miesięcy i skierowany jest do grupy kilkuset ajentów i kilku tysięcy pracowników sklepów.

Zgrywalizowana sprzedaż

Grecos Adventure

Grecos Adventure to Olimpijska Wyprawa Mistrzów. Agenci biur podróży z całej Polski wzięli udział w zgrywalizowanym projekcie, w którym zmierzyli się z 12 Pracami Heraklesa. Przez kilkanaście tygodni kolejni Bogowie olimpijscy rzucali uczestnikom wyzwania, jak np. Zdobycie pasa Hipolity, Wielkie Dionizje czy Schwytanie Klaczy Diomedesa. Każde wyzwanie przybliżało uczestników do celu – wejścia na szczyt mitycznej Góry Olimp. Zadania, które realizowali miały na celu utrwalić wiedzę produktową, przybliżyć kulturę Grecji, pobudzić kreatywność czy wzmocnić sprzedaż.

Misja klient

ElectroluxOd obsługi do sprzedaży

Kilkudziesięciu ambasadorów i promotorów marki Electrolux rozsianych po marketach elektronicznych całej Polski – to grupa potrzebująca działań rozwojowych, są przecież twarzą marki bezpośrednio przed Klientem. Jak zrealizować to wyzwanie wśród grupy ludzi, którym właściwie nie możemy nakazać udziału w projekcie? Kluczowymi elementami okazały się: wspólne warsztaty, zgrywalizowana platforma z ciekawą fabułą (W 150 dni dookoła świata w Filipem Foggiem) zawierająca materiały inspiracyjne oraz filmy i symulacje rozmów z Klientami, a także szkolenia „Mistrzowskie rozmowy z Klientem”.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania

Napisz do mnie+ 48 601 321 838

Zgrywalizowana sprzedaż

Inter Cars Drive

1500 doradców Klienta i handlowców InterCars. 2 lata intensywnego rozwoju oraz podróży po legendarnej Route 66. Gra kompetencyjna on-line, zgrywalizowana platforma, kontent edukacyjny – e-booki, testy, filmy, quizy, dedykowane ścieżki rozwoju, zapisy na szkolenia on-line oraz szkolenia zgodne ze ścieżką wynikającą z gry. Wiedza twarda, którą współtworzyliśmy z Klientem.

Jedna nagroda – Zwycięzca HR INNOVATOR 2016.

Jeden partner doradczo – szkoleniowy – Westhill Consulting.

Zgrywalizowany program talentowy

Leroy Merlin Drabina Rozwoju

15 uczestników z Leroy Merlin Polska, wybranych jako najlepsi
z najlepszych. Jeden rok na intensywny rozwój osobisty, umiejętności zarządzania ludźmi i projektami. Zgrywalizowana platforma, coachingi, diagnostyka indywidualna i zespołowa.

Jedna nagroda – Finalista HR INNOVATOR 2016.
Jeden partner doradczo – szkoleniowy – Westhill Consulting

Zgrywalizowana Akademia Manadżera

Mostostal Miasto Rozwoju

Grupa talentów – kadra rezerwowa Mostostal Warszawa. Uroczysta inauguracja. Rok działań rozwojowych: szkolenia, testy, grywalizacja on-line w fabule budowy Miasta Rozwoju. To nasz kolejny projekt dla tego Klienta – w 2014 roku zakończyliśmy Akademię Menedżera dla wszystkich kierowników tej firmy. Partner doradczo – szkoleniowy Westhill Consulting.

Program Miasto Rozwoju w Mostostal cieszył się bardzo dużą popularnością wśród pracowników, w związku z tym w 2017 roku ruszyliśmy z drugą edycją projektu.

Zgrywalizowana platforma dla sił sprzedaży

PKO Leasing Droga Rozwoju

Kompletna transformacja stylu pracy sił sprzedaży w 2 lata.

Kompleksowy projekt obejmujący diagnozę i wypracowanie Najlepszych Praktyk Sprzedaży, a następnie cykl szkoleń dla 150 doradców i menadżerów.
Jak odnaleźć drogę w tak skomplikowanym projekcie?

Wystarczy wejść na Drogę Rozwoju – zgrywalizowaną platformę, której uczestnicy podróżują pomiędzy miastami – zapisując się na coachingi, realizując zadania, odświeżając poznaną na szkoleniach wiedzę.

Zgrywalizowana platforma dotycząca zarządzania

PZU Manager 2.0

1200 managerów z PZU, uczestników programu rozwojowego Manager 2.0. i 3 lata intensywnego rozwoju. Zgrywalizowana platforma, kontent edukacyjny – e-booki, testy, filmy.

Jedna nagroda – Zwycięska HR INNOVATOR 2015.

Jeden partner doradczy – Westhill Consulting.

Zgrywalizowana platforma dotycząca zarządzania

Leroy Merlin Klub Dyrektora 2.0

Dla Leroy Merlin opracowaliśmy zupełnie nowatorską formułę stałego rozwoju – Klub Dyrektora. Kluczowe 80 osób w firmie, każda z nich odpowiedzialna za jednostkę biznesową 200-300 osób,
w których rozwój inwestowano od lat. Każda z tych osób potrzebowała podejścia dającego autonomię, dużo inspiracji
i platformy społecznościowej. Projekt kontynuujemy w kolejnej edycji – tym razem uzupełniony o elitarną grupę Klubu premium
i zgrywalizowaną platformę.

Zgrywalizowany konkurs rozwojowy

Inter Cars Master Mechanik

Finalista konkursu EB Stars w kategorii Najlepsze Działania DIGITAL. Nasz pierwszy projekt Employer Brandingowy i od razu sukces! Działania w pełni zgrywalizowane poprzez stronę www.mastermechanik.pl. Westhill partnerem koncepcji, grywalizacji i komunikacji oraz wsparcia w kontakcie z kilkuset użytkownikami tego dynamicznego, 4-miesięcznego projektu.

Program Master Mechanik w Inter Cars cieszył się bardzo dużą popularnością wśród pracowników, w związku z tym w 2017 roku ruszyliśmy z druga edycja projektu.

Zgrywalizowana platforma dotycząca zarządzania

Inter Cars Klub Managera

200 uczestników elitarnego projektu w klimacie Route 66. Najbardziej zaawansowana platforma, jaką stworzyliśmy – wielopoziomowe zależności pomiędzy przełożonymi
a pracownikami w platformie Autostrady Rozowju były dostępne pod jednym przyciskiem. Specjalistyczne szkolenia także dla najwyższej kadry zarządzającej: Strategia, Zarządzanie zmiennym biznesem, Zarządzanie strategiczne sprzedażą. Dziesiątki szkoleń
w całej Polsce.

Jedna nagroda – Zwycięzca HR INNOVATOR 2016.