Jak wdrożyć grywalizację w swojej firmie

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia webinaru, który poprowadził nasz Partner Zarządzający, Arkadiusz Siechowicz. Posłuchaj o naszym podejściu i wyzwaniach związanych z wdrażaniem grywalizacji.

Webinary biznesowe Westhill

Seria 5 bezpłatnych webinarów, dzięki którym dowiesz się więcej o grywalizacji, obsłudze klienta, przywództwie i storytellingu.

Więcej

Zgrywalizowana platforma rozwojowa dla menedżerów

Smyk ma potencjał!

Uczestnikami programu jest grupa menedżerów, którzy szukają nowych rozwiązań w doskonaleniu praktyk zarządzania.

Projekt składa się m.in. z cyklu szkoleń, coachingów, rotacji międzydziałowej oraz pracy projektowej i mentoringowej.
Przez cały czas trwania projektu uczestnicy poszerzają swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o platformę grywalizacyją on-line Gamehill.

Zgrywalizowany onboarding menedżerski

Program Compass w Saint Gobain

PROGRAM COMPASS to onboarding menedżerski dla wszystkich nowo mianowanych i nowo zatrudnionych Menedżerów Saint-Gobain … ale nie tylko.

Celem Programu jest przygotowanie Menedżerów do pełnienia nowej roli i wdrożenie ich w zadania na nowym stanowisku, zgodnie ze spójnym modelem zarządzania, opartym o Postawy i Pryncypia Grupy Saint-Gobain.

Uczestników programu menedżerskiego Comapss zabieramy także w wirtualną podróż po ośmiu stolicach europejskich, a w każdej z nich czekają na nich ciekawe wyzwania i zadania rozwijające umiejętności trenowane podczas sesji warsztatowych.

Program uruchamiany jest cyklicznie co około 3 miesiące dla grupy kilkunastu menedżerów. Wszystkie edycje przechodzą przez te same 4 moduły szkoleń rozwijające kompetencje menedżerskie.

Zgrywalizowana platforma rozwojowa

Podróż Inspiracji z GPW

Celem projektu jest integracja pracowników i przekazanie wiedzy o nowych regulacjach prawnych (MIFID II).

Do projektu zaprosiliśmy wszystkich pracowników GK GPW na różnych stanowiskach i stażu. Osiągnęliśmy zaangażowanie na poziomie 50%, w tym również Członków Zarządu. Wdrożylismy krótką ale bardzo intensywną grywalizację opartą o fabułę zimowej podróży w świąteczne Alpy austriackie.

Zgrywalizowana platforma rozwojowa

Akademia Liderów Decathlon

Jak przygotować grupę pracowników do nowej roli Liderów Sportu Decathlon?
Odpowiedzią jest zgrywalizowana platforma rozwojowa.
Połączenie cyklu nowoczesnych zadań on-line z serią wyzwań off-line – na terenie sklepu. Fabuła – koresponduje z misją Decathlon Polska – uczynić sport dostępnym dla wszystkich. Elitarny projekt wykorzystuje motywatory sportowców – podkreślamy indywidualne osiągnięcia, ale też jednoczymy uczestników wokół wspólnego celu charytatywnego.

Zgrywalizowana platforma dla sił sprzedaży

Tour De Lagardere

Najnowsza grywalizacja on-line dla Lagardere Travel Retail (między innymi marki RELAY, INMEDIO, ONE-MINUTE) to podróż po Europie, fabuła przygodowa i szpiegowska! A dla Klienta cel biznesowy: utrzymać i rozwijać młodych pracowników sieci sprzedaży. Projekt będzie trwał 7 miesięcy i skierowany jest do grupy kilkuset ajentów i kilku tysięcy pracowników sklepów.

Zgrywalizowana sprzedaż

Grecos Adventure

Grecos Adventure to Olimpijska Wyprawa Mistrzów. Agenci biur podróży z całej Polski wzięli udział w zgrywalizowanym projekcie, w którym zmierzyli się z 12 Pracami Heraklesa. Przez kilkanaście tygodni kolejni Bogowie olimpijscy rzucali uczestnikom wyzwania, jak np. Zdobycie pasa Hipolity, Wielkie Dionizje czy Schwytanie Klaczy Diomedesa. Każde wyzwanie przybliżało uczestników do celu – wejścia na szczyt mitycznej Góry Olimp. Zadania, które realizowali miały na celu utrwalić wiedzę produktową, przybliżyć kulturę Grecji, pobudzić kreatywność czy wzmocnić sprzedaż.

Jest to pierwszy tego typu projekt, w branży turystycznej.

Przed nami kolejna edycja 🙂

Misja klient

ElectroluxOd obsługi do sprzedaży

Kilkudziesięciu ambasadorów i promotorów marki Electrolux rozsianych po marketach elektronicznych całej Polski – to grupa potrzebująca działań rozwojowych, są przecież twarzą marki bezpośrednio przed Klientem. Jak zrealizować to wyzwanie wśród grupy ludzi, którym właściwie nie możemy nakazać udziału w projekcie? Kluczowymi elementami okazały się: wspólne warsztaty, zgrywalizowana platforma z ciekawą fabułą (W 150 dni dookoła świata w Filipem Foggiem) zawierająca materiały inspiracyjne oraz filmy i symulacje rozmów z Klientami, a także szkolenia „Mistrzowskie rozmowy z Klientem”.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania

Napisz do mnie+ 48 601 321 838

Zgrywalizowana sprzedaż

Inter Cars Drive

1500 doradców Klienta i handlowców InterCars. 2 lata intensywnego rozwoju oraz podróży po legendarnej Route 66. Gra kompetencyjna on-line, zgrywalizowana platforma, kontent edukacyjny – e-booki, testy, filmy, quizy, dedykowane ścieżki rozwoju, zapisy na szkolenia on-line oraz szkolenia zgodne ze ścieżką wynikającą z gry. Wiedza twarda, którą współtworzyliśmy z Klientem.

Jedna nagroda – Zwycięzca HR INNOVATOR 2016.

Jeden partner doradczo – szkoleniowy – Westhill Consulting.

Zgrywalizowany program talentowy

Leroy Merlin Drabina Rozwoju

15 uczestników z Leroy Merlin Polska, wybranych jako najlepsi
z najlepszych. Jeden rok na intensywny rozwój osobisty, umiejętności zarządzania ludźmi i projektami. Zgrywalizowana platforma, coachingi, diagnostyka indywidualna i zespołowa.

Jedna nagroda – Finalista HR INNOVATOR 2016.
Jeden partner doradczo – szkoleniowy – Westhill Consulting

Zgrywalizowana Akademia Manadżera

Mostostal Miasto Rozwoju

Grupa talentów – kadra rezerwowa Mostostal Warszawa. Uroczysta inauguracja. Rok działań rozwojowych: szkolenia, testy, grywalizacja on-line w fabule budowy Miasta Rozwoju. To nasz kolejny projekt dla tego Klienta – w 2014 roku zakończyliśmy Akademię Menedżera dla wszystkich kierowników tej firmy. Partner doradczo – szkoleniowy Westhill Consulting.

Program Miasto Rozwoju w Mostostal cieszył się bardzo dużą popularnością wśród pracowników, w związku z tym w 2017 roku ruszyliśmy z drugą edycją projektu.

Zgrywalizowana platforma dla sił sprzedaży

PKO Leasing Droga Rozwoju

Kompletna transformacja stylu pracy sił sprzedaży w 2 lata.

Kompleksowy projekt obejmujący diagnozę i wypracowanie Najlepszych Praktyk Sprzedaży, a następnie cykl szkoleń dla 150 doradców i menadżerów.
Jak odnaleźć drogę w tak skomplikowanym projekcie?

Wystarczy wejść na Drogę Rozwoju – zgrywalizowaną platformę, której uczestnicy podróżują pomiędzy miastami – zapisując się na coachingi, realizując zadania, odświeżając poznaną na szkoleniach wiedzę.

Zgrywalizowana platforma dotycząca zarządzania

PZU Manager 2.0

1200 managerów z PZU, uczestników programu rozwojowego Manager 2.0. i 3 lata intensywnego rozwoju. Zgrywalizowana platforma, kontent edukacyjny – e-booki, testy, filmy.

Jedna nagroda – Zwycięska HR INNOVATOR 2015.

Jeden partner doradczy – Westhill Consulting.

Zgrywalizowana platforma dotycząca zarządzania

Leroy Merlin Klub Dyrektora 2.0

Dla Leroy Merlin opracowaliśmy zupełnie nowatorską formułę stałego rozwoju – Klub Dyrektora. Kluczowe 80 osób w firmie, każda z nich odpowiedzialna za jednostkę biznesową 200-300 osób,
w których rozwój inwestowano od lat. Każda z tych osób potrzebowała podejścia dającego autonomię, dużo inspiracji
i platformy społecznościowej. Projekt kontynuujemy w kolejnej edycji – tym razem uzupełniony o elitarną grupę Klubu premium
i zgrywalizowaną platformę.

Zgrywalizowany konkurs rozwojowy

Inter Cars Master Mechanik

Finalista konkursu EB Stars w kategorii Najlepsze Działania DIGITAL. Nasz pierwszy projekt Employer Brandingowy i od razu sukces! Działania w pełni zgrywalizowane poprzez stronę www.mastermechanik.pl. Westhill partnerem koncepcji, grywalizacji i komunikacji oraz wsparcia w kontakcie z kilkuset użytkownikami tego dynamicznego, 4-miesięcznego projektu.

Program Master Mechanik w Inter Cars cieszył się bardzo dużą popularnością wśród pracowników, w związku z tym w 2017 roku ruszyliśmy z druga edycja projektu.

Zgrywalizowana platforma dotycząca zarządzania

Inter Cars Klub Managera

200 uczestników elitarnego projektu w klimacie Route 66. Najbardziej zaawansowana platforma, jaką stworzyliśmy – wielopoziomowe zależności pomiędzy przełożonymi
a pracownikami w platformie Autostrady Rozowju były dostępne pod jednym przyciskiem. Specjalistyczne szkolenia także dla najwyższej kadry zarządzającej: Strategia, Zarządzanie zmiennym biznesem, Zarządzanie strategiczne sprzedażą. Dziesiątki szkoleń
w całej Polsce.

Jedna nagroda – Zwycięzca HR INNOVATOR 2016.