Kuehne+Nagel

Łukasz Machera
Kuehne+Nagel
Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie szkolenie oraz wspaniała atmosfera powinna być powodem kontynuowania podobnych sesji w przyszłości.

Marcin Walenta
Kuehne+Nagel
Rekomenduję to szkolenie dla koordynatorów projektów logistycznych (logistyka kontraktowa).

Dariusz Nowosad
Kuehne+Nagel
Otwartość w komunikacji, interakcja z grupą, swoboda i atmosfera sprzyjająca wymianie zdań i doświadczeń. Luźny sposób przedstawianych zagadnień.

Łukasz Grzegorzewski
Kuehne+Nagel
Pozytyw w 100%. Wiedza do praktycznego zastosowania w pracy z ludźmi.

Beata Szymczak
Kuehne+Nagel
Szkolenie bogate w treści warsztatowe. Proponowało wiele ciekawych narzędzi. Do każdego tematu podejście było kompleksowe i profesjonalne. Bardzo pozytywna atmosfera. Profesjonalna i ciepła tematyka.

Justyna Huet-Sujecka
Kuehne+Nagel
Było to jedno z lepszych szkoleń w jakich brałam udział dotychczas. Podziwiam przygotowanie prowadzącej, dobór tematyki i moderowanie dyskusji. Szczęśliwie szkolenie dotyczyło zagadnień praktycznych, użytecznych w codziennej pracy.

Alicja Grzeżułkowska
Kuehne+Nagel
Bardzo fajna tematyka szkoleń. Świetny prowadzący, który tworzy przyjazną i otwartą atmosferę. Warto na pewno pogłębiać wiedzę poruszoną na szkoleniu.

Piotr Szczerba
Kuehne+Nagel
Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego, super osoba, zaangażowanie. Chciałbym aby osoby z mojego teamu mogły wziąć udział w takim projekcie.

Aleksandra Szyszka
Prowadzone przez Agnieszkę szkolenie przysłuży się mojej dalszej pracy jako konsultant sprzedaży. Szkolenie było dopasowane do specyfiki pracy mojej firmy. Przeprowadzone ćwiczenia odzwierciedlały moją aktualną sytuację jako handlowca. Udział w scenkach
i odgrywanie ról pomogło poznać nam inne skuteczne sposoby badania potrzeb Klienta.

Monika Kania
Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy brali czynny udział
w zadaniach i scenkach rodzajowych. Prowadząca posiadała dużą wiedzę, którą umiała się podzielić z nami. Jej język był prosty i łatwy do zrozumienia. Bardzo miła i przystępna osoba. Na pewno poleciłabym ją innym firmom.

Monika Ślesińska
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod kątem tematyki i branży. Dużo przykładów
i praktyki, która przeplatała się z teorią. Mieliśmy okazję przećwiczyć różne techniki.

Adriana Łukasik
Usystematyzowanie wiedzy z poprzedniego szkolenia. Pozytywna energia i pomoc
w rozwiązaniu realnych problemów. Praktyczne ćwiczenia (spotkania i telefony).

Piotr Pijewski
Oceniam szkolenie bardzo pozytywnie i jako bardzo wartościowe. Wiedza przekazywana w bardzo łatwy do przyswojenia sposób. Podczas szkolenia pojawiały się elementy „zabaw/gier”, które po przerwach zdecydowanie poprawiały koncentrację i chęć do działania. Świetny kontakt z prowadzącą. Polecam szkolenie

Marta Kozera-Skoczylas
Bardzo dobra forma szkolenia, która angażowała całą grupę. Prowadząca bardzo dobrze przygotowana do szkolenia. Dużo scenek, sytuacji które pomogły w zrozumieniu szkolenia i tematów w nim zawartych. Materiały szkoleniowe, które zostały przygotowane ułatwią mi utrwalenie wiedzy. Dziękuję

Karolina Paradowska
Super atmosfera! Wysoki poziom wiedzy osoby szkolącej. Barwne i rzeczowe przykłady. Pozostanie na długo w pamięci.

Justyna Huet-Sujecka
Polecam to szkolenie ponieważ jest to dobrze wykorzystany czas poświęcony istotnej tematyce. Przeprowadzony w atmosferze otwartej dyskusji i zrozumienia przez doskonale przygotowanego prowadzącego.

Marta Bartuszewicz
Bardzo wysoki poziom zaangażowania, przygotowania i przeprowadzenia samego szkolenia. Bardzo pozytywna atmosfera na zajęciach. Dostosowanie kompetencji do aktualnych potrzeb uczestników. Profesjonalizm ale również ludzkie oddanie sprawie.

Radosław Jabłoński
Praktyczne podejście do zaprojektowanych celów szkoleniowych pozwoliło na uzyskanie efektu, który zastosuję w codziennej pracy managerskiej. Profesjonalizm i rzetelność z jaką zrealizowane zostało szkolenie wysoko oceniam z perspektywy dwuletniej współpracy z Westhill Consulting.

Barbara Bacza
Rzeczowe, konkretne szkolenie w dobrej, miłej atmosferze.

Edyta Hałas
Z całą pewnością polecam Daniela Kowalskiego jako szkoleniowca. Jego szkolenia są bardzo przejrzyste i pomagające w rozwoju zawodowym.

Kamil Rarak
Fenomenalny prowadzący. Bardzo pomocne szkolenie. Więcej!

Katarzyna Diubdziela
Szkolenie profesjonalne. Bardzo dobrze dobrane wiadomości. Prowadzący wprowadził atmosferę powodującą dobre warunki.

Sławomir Wawrzyniak
Konkretna, życiowa, dobrze dobrana pod kątem przykładów wiedza merytoryczna prowadzącego. Brawo! Atmosfera super, prowadzący super.

Mateusz Kita
Szkolenie całkowicie pokrywało się z wymaganiami jakie stawił przed nami nasz zawód. Brak miejsc nie potrzebnych. Brawo!

Rafał Golenko
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, trener również. Dziękuję i z całą pewnością polecam każdemu sprzedawcy.

Joanna Kowalska
Serdecznie polecam szkolenia prowadzone przez firmę Westhill Consulting. Atmosfera zajęć i warsztatów była bardzo przyjazna a wachlarz zaprezentowanych narzędzi bardzo szeroki.

Share Button