WYZWANIA

VGL GROUP ze względu na swoją wielkość, szybki rozwój oraz rozproszoną strukturę geograficzną mierzy się z wyzwaniem dotarcia do wszystkich pracowników organizacji z jednolitymi szkoleniami wdrożeniowymi oraz rozwojowymi.
Charakterystyczny dla branży logistycznej, dynamiczny tryb pracy, bardzo często wpływał na możliwości wygospodarowania przez pracowników odpowiedniej ilości czasu oraz ich udziału w szkoleniach.

ROZWIĄZANIA

Platforma Grywalizacyjna „VGL ADVENTURE” jest rozwiązaniem pozwalającym dotrzeć do wszystkich pracowników organizacji rozproszonych w całej Polsce i za jej pośrednictwem dostarczać spójnej wiedzy niezależnie od lokalizacji pracy. Dzięki platformie zapewniamy regularny dostęp do materiałów wdrożeniowych i rozwojowych w dogodnym dla pracowników miejscu i czasie.

Na dorocznej świątecznej imprezie w VGL GROUP udało się zakończyć fabularny QUEST. Poszukiwania Pawła, na których opierała się podróż przez Europę dobiegły końca. Jeden z pracowników wcielił się w rolę Pawła i wręczał nagrody najbardziej zaangażowanym uczestnikom projektu. Zakończenie podróży spotkało się ze smutkiem wśród pracowników i poczuciem pustki po bardzo intensywnym roku szkoleń on-line, a oczekiwania, że coś jeszcze będą mogli odkryć sięgały zenitu. Efektem tak dużego entuzjazmu pracowników w stosunku VGL ADVENTURE jest niedawno rozpoczęty drugi sezon, który pozwoli jeszcze bardziej ugruntować wiedzę produktową oraz rozwinąć kompetencje miękkie wszystkich pracowników organizacji. Tym razem zabraliśmy pracowników na szlak podróży po siedmiu kontynentach, podczas której, odkryją najsłynniejsze budowle świata. Pocztówka z tej podróży już wkrótce….

SUKCESY

Share Button